Italijos čempionų keturių pergalių serija „Serie A“ pirmenybėse nutrūko namuose 2:2 sužaidus su „Sassuolo“ vienuolike.

„Senoji senjora“ iki šio mačo buvo laimėjusi keturis kartus iš eilės.

20-ąją minutę pirmasis pasižymėjo Leonardo Bonucci, tačiau Jeremie Boga ir Francesco Caputo įvarčiai persvėrė rezultatą svečių naudai.

67-ąją minutę vienuolikos metrų baudinį realizavęs C. Ronaldo pelnė Turino komandai pirmąjį įvartį nuo spalio 30-osios. Portugalas pirmą kartą savo karjeroje nepelnė klubui nė vieno įvarčio per visą mėnesį.

Nors „Juventus“ paskutinėmis minutėmis užgulė varžovų vartus, pergalės išplėšti nepavyko, todėl „Sassuolo“ ekipa džiaugėsi tašku, leidusiu jai aplenkti „AC Milan“ ir pakilti į 12-ąją vietą.

Turino ekipos dovanėle pasinaudojo pagrindiniai konkurentai Milano „Inter“. Jie dviejų Lautauro Martinezo įvarčių dėka 2:1 palaužė „Spal“ ir užkopė į pirmąją vietą.

Milano komanda turi 37, o „Juventus“ – 36 taškus. Trečioje pozicijoje su 30 taškų žengia Romos „Lazio“ klubas, sekmadienį namie 3:0 sutriuškinęs „Udinese“.

Ketvirta su 28 taškais yra „AS Roma“ ekipa, kuri svečiuose 3:1 įveikė „Verona“. Netikėtas rezultatas užfiksuotas Neapolyje, kuri vicečempionai „Napoli“ 1:2 krito prieš „Bologna“.

Kitose sekmadienio rungtynėse „AC Milan“ 1:0 įveikė „Parma“.