Katalonai namuose 3:1 (2:0) pranoko Dortmundo „Borussią“ ir užsitikrino pirmą vietą F grupėje.

Šeimininkams po įvartį pelnė visas didysis trejetas: 29 min. pasižymėjo Luisas Suarezas, 33 min. – Lionelis Messi ir 67 min. Antoine'as Griezmannas.

Beje, 51 min. Leo buvo nubaustas geltona kortele už tai, kad nėrė baudos aikštelėje ir bandė uždirbti nebūtą 11 metrų baudinį.

Dėl antros vietos grupėje kovą paskutiniame ture pratęs Milano „Inter“ ir „Borussia“. Abi komandos turi po 7 taškus.

Ramaus gyvenimo prieš paskutinįjį turą nepavyko užsitikrinti titulą ginantiems „Liverpool“ futbolininkams, kurie „Anfield“ stadione sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:1) su „Napoli“.

Italai pirmavo po 21 min. Drieso Mertenso įmušto įvarčio, tačiau 65 min. po kampinio Dejanas Lovrenas smūgiu galva rezultatą išlygino.

Lemiamame ture liverpuliečiai, norėdami būti savo likimo šeimininkais, svečiuose neturės teisės pralaimėti „Salzburg“ klubui, kuris 4:1 (2:0) susitvarkė su „Genk“.

Dramatiškai į kitą turnyro etapą anksčiau laiko žengė vokiečių „Leipzig“, kuris savo aikštėje išplėšė lygiąsias 2:2 (0:2) su Lisabonos „Benfica“, nors prasidėjus 90 minutei dar atsiliko 0:2. Bet du Emilio Forsbergo įvarčiai 90 ir 90+6 min. leido Leipcigo atstovams garantuoti sau vieną iš pirmų dviejų vietų G grupėje.

Primename, kad iš A, B, C ir D grupių vietas atkrintamosiose varžybose jau yra užsitikrinę šeši klubai – Madrido „Real“, PSG, Miuncheno „Bayern“, Londono „Tottenahm Hotspur“, „Manchester City“ ir Turino „Juventus“.

Trečiadienio rungtynių rezultatai:

E grupė

„Genk“ 1 – 4 „Salzburg“
43' [0 – 1] Patsonas Daka
45' [0 – 2] Takumi Minamino
69' [0 – 3] Hee-Chan Hwangas
85' [1 – 3] Mbwana Samata
87' [1 – 4] Erlingas Brautas Haalandas

FC „Liverpool“ 1 – 1 „Napoli“
21' [0 – 1] Driesas Mertensas
65' [1 – 1] Dejanas Lovrenas

F grupė

FC „Barcelona“ 3 – 1 Dortmundo „Borussia“
29' [1 – 0] Luisas Suarezas
33' [2 – 0] Lionelis Messi
67' [3 – 0] Antoine'as Griezmannas
77' [3 – 1] Jadonas Sancho

Prahos „Slavia“ 1 – 3 Milano „Inter“
19' [0 – 1] Lautaro Martinezas
37' [1 – 1] Tomašas Součekas (11 m)
81' [1 – 2] Romelu Lukaku
88' [1 – 3] Lautaro Martinezas

G grupė

„Leipzig“ 2 – 2 Lisabonos „Benfica“
20' [0 – 1] Pizzi
59' [0 – 2] Vinicius
90' [1 – 2] Emilis Forsbergas (11 m)
90+6' [2 – 2] Emilis Forsbergas

Sankt Peterburgo „Zenit“ 2 – 0 „Lyon“
42' [1 – 0] Artiomas Dziuba
84' [2 – 0] Magomedas Ozdojevas

H grupė

„Lille“ 0 – 2 Amsterdamo „Ajax“
2' [0 – 1] Hakimas Ziyechas
59' [0 – 2] Quincy Promesas

CF „Valencia“ 2 – 2 Londono „Chelsea“
40' [1 – 0] Carlosas Soleras
41' [1 – 1] Mateo Kovačičius
50' [1 – 2] Christianas Pulisičius
82' [2 – 2] Danielis Wassas

65' Danielis Parejo nerealizavo 11 m baudinio

Naujasis UEFA Čempionų lygos nugalėtojas paaiškės Stambulo „Ataturk Olympic“ stadione, kuriame 2020-ųjų gegužės 30 dieną ir bus žaidžiamas turnyro finalas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)