„Juventus“ išvykoje 3:1 nugalėjo Bergamo „Atalanta“ komandą, kuri pirmajame kėlinyje nerealizavo 11 metrų baudinio, o galiausiai išsiveržė į priekį antrojo kėlinio pradžioje, kai tiksliai smūgiavo Robinas Gosensas.

Vis dėlto susitikimo pabaigoje sveiką „Senosios senjoros“ kailį išgelbėjo argentiniečiai: rezultatą persvėrė 74-ąją ir 82-ąją minutėmis pelnyti Gonzalo Higuaino įvarčiai, o po jo perdavimo trečiąjį svečių įvartį mušė Paulo Dybala.

Kitose šeštadienio rungtynėse „Napoli“ ir „AC Milan“ sužaidė lygiosiomis 1:1, o Milano „Inter“ 3:0 sutriuškino „Torino“.

„Juventus“ su 35 taškais pirmauja „Serie A“ čempionate, lenkdama 31 tašką turintį Milano „Inter“ klubą. „Atalanta“ su 22 taškais žengia penkta.

Vokietijos čempionate lyderius vejasi „Bayern“ futbolininkai, kurie svečiuose 4:0 sutriuškino „Dusseldorf“ vienuolikę. Po įvartį mušė Benjaminas Pavardas, Corentinas Tolisso, Serge'as Gnabry ir Philippe'as Coutinho.

Antrą vietą „Bundeslygoje“ užimantys bavarai iki minimumo sumažino atsilikimą nuo pirmaujančios Monchengladbacho „Borussia“ komandos, kuri šeštadienį svečiuose 0:2 netikėtai krito prieš Berlyno „Union“.

Kitose Vokietijos pirmenybių rungtynėse šeštadienį „Freiburg“ 1:1 sužaidė su Leverkuzeno „Bayer“, „Wolfsburg“ 2:0 įveikė Frankfurto „Eintracht“, Gelzenkircheno „Schalke“ 2:1 pranoko Bremeno „Werder“, o „Leipzig“ 4:1 sutriuškino „Koln“.

Pirmaujanti „Borussia“ turi 25 taškus, o „Bayern“ – 24. Trečioje-ketvirtoje vietoje žengia po 22 taškus turinčios „Freiburg“ ir „Schalke“ ekipos.