Jau mačo pradžia nieko gero nežadėjo šeimininkams. 5 min. svečius į priekį išvedė Streli Mamba.

Fantastiškai kontratakavusi „Paderborn“ ekipa 37 min. padvigubino rezultatą – vėl pasižymėjo tas pats S. Mamba.

Pasimetę šeimininkai nerado būdų kaip nuginkluoti silpniausią lygos komandą, maža to, 43 min. Gerritas Holtmannas atliko įspūdingą reidą kraštu ir kamuolį pasiuntė tarp BVB vartininko Romano Burki kojų.

Prieš pat pertrauką šeimininkus ištiko dar vien nelaimė: traumą patyrė vienas puolimo lyderių Paco Alcaceras.

Pasibaigus kėliniui BVB futbolininkus į rūbinę lydėjo garsus sirgalių švilpimas, nes jų palaikoma komanda po pirmo kėlinio atsiliko net 0:3.

Po pertraukos šeimininkai atsakė trim įvarčiais, tačiau išplėšti dramatiškos pergalės nepavyko, brangūs prarasti taškai prieš lygos autsaiderę – 3:3.

Po lygiųjų BVB sąskaitoje – 20 taškų ir 5-a vieta, trijų įvarčių pranašumo neišsaugojusi „Paderborn“ turi 5 taškus ir užima paskutinę 20-ą vietą.

Rezultatas

BVB 3 – 3 „Paderborn“

5' [0:1] Streli Mamba
37' [0:2] Streli Mamba
43' [0:3] Gerrit Holtmann
47' [1:3] Jadon Sancho
84' [2:3] Axel Witsel
90' [3:3] Marco Reus