Pergalingą įvartį 87-ąją min. pelnė Mario Rondonas. Po trijų minučių tas pats M. Rondonas buvo pašalintas iš aikštės.
G. Arlauskis žaidė visas rungtynes ir atrėmė visus 10 varžovų smūgių į vartų plotą.

Kitose grupės rungtynėse Glazgo „Celtic“ (Škotija) ekipa išvykoje 2:1 (1:1) įveikė Romos „Lazio“ (Italija) ekipą ir užsitikrino vietą atkrintamosiose varžybose.

„Celtic“ po keturių turų turi 10 taškų, per žingsnį nuo atkrintamųjų atsidūrusi CFR ekipa – 9. Toliau rikiuojasi „Lazio“ (3 tšk.) ir „Rennes“ (1 tšk.).

A grupėje pirmąją vietą užsitikrino „Sevilla“ (Ispanija) ekipa. Kelialapius į atkrintamąsias varžybas taip pat pelnė „Basel“ (Šveicarija) ir Barselonos „Espanyol“ (Ispanija).

Ketvirtadienio rungtynių rezultatai

A grupė

Nikosijos „Apoel“ (Kipras) – „Qarabag“ (Azerbaidžanas) 2:1 (0:1)

„Dudelange“ (Liuksemburgas) – „Sevilla“ (Ispanija) 2:5 (0:4)

B grupė

„Copenhagen“ (Danija) – Kijevo „Dinamo“ (Ukraina) 1:1 (1:0)

„Lugano“ (Šveicarija) – „Malmo FF“ (Švedija) 0:0

C grupė

„Basel“ (Šveicarija) – „Getafe“ (Ispanija) 2:1 (1:1)

„Krasnodar“ (Rusija) – „Trabzonspor“ (Turkija) 3:1 (2:0)

D grupė

Linco LASK (Austrija) – „PSV Eindhoven“ (Nyderlandai) 4:1 (0:1)

Trondheimo „Rosenborg“ (Norvegija) – Lisabonos „Sporting CP“ (Portugalija) 0:2 (0:2)

E grupė

Klužo CFR (Rumunija) – „Rennes“ (Prancūzija) 1:0 (0:0)

Romos „Lazio“ (Italija) – Glazgo „Celtic“ (Škotija) 1:2 (1:1)

F grupė

Liežo „Standard“ (Belgija) – „Frankfurt“ (Vokietija) 2:1 (0:0)

G grupė

Roterdamo „Feyenoord“ (Nyderlandai) – Berno „Yong Boys“ (Šveicarija) 1:1 (1:0)

Glazgo „Rangers“ (Škotija) – „FC Porto“ (Portugalija) 2:0 (0:0)

H grupė

Barselonos „Espanyol“ (Ispanija) – Razgrado „Ludogorec“ (Bulgarija) 6:0 (3:0)

„Ferencvaros“ (Vengrija) – Maskvos CSKA (Rusija) 0:0

I grupė

„Wfl Wolfsburg“ (Vokietija) – „Gent“ (Belgija) 1:3 (1:0)

„Oleksandrija“ (Ukraina) – „St-Etienne“ (Prancūzija) 2:2 (0:1)

J grupė

Mėnchengladbacho „Borussia“ (Vokietija) – „AS Roma“ (Italija) 2:1 (1:0)

„Wolfsberg“ (Austrija) – Stambulo „Basaksehir“ (Turkija) 0:3 (0:0)

K grupė

Volverhamptono „Wolves“ (Anglija) – Bratislavos „Slovan“ (Slovakija) 1:0 (0:0)

„Braga“ (Portugalija) – Stambulo „Besiktas“ (Turkija) 3:1 (2:1)

L grupė

„Manchester United“ (Anglija) – Belgrado „Partizan“ (Serbija) 3:0 (2:0)

„Astana“ (Kazachstanas) – Alkmaro AZ (Nyderlandai) 0:5 (0:1)