Įspūdingą pasirodymą Madrido Santiago Bernabeu stadione surengė 18-metis talentas iš Brazilijos Rodrygo, o jo vedamas „Real“ klubas 6:0 (4:0) nepasigailėjo Stambulo „Galatasaray“ ekipos.

Nesužaidus nė 4 minučių Rodrygo sulaukė Marcelo perdavimo iš krašto, susistabdė kamuolį krūtine, išmaudė porą varžovų ir pirmą kartą nuginklavo varžovų vartininką, o prasidėjus 7 minutei jis padvigubino skirtumą puikiu smūgiu galva po to paties Marcelo perdavimo – 2:0.

14 min. Rodrygo būtų galėjęs įforminti ir pirmąjį savo „hat-trick'ą“, bet Toni Krooso uždirbtą 11 metrų baudinį stojo realizuoti ne jis, o kapitonas Sergio Ramosas, kuris neprašovė.

Pačioje kėlinio pabaigoje Rodrigo prie dviejų savo įvarčių dar pridėjo ir rezultatyvų perdavimą, kai perėmęs kamuolį iš varžovų gynėjų padėjo jį kaip ant lėkštutės Karimui Benzemai. 81 min. prancūzas padidino rezultatą iki 5:0, o 90+2 min. Rodrygo visgi pasiekė „hat-trick'ą“ – 6:0.

Kitame A grupės susitikime PSG komanda namuose 1:0 (1:0) įveikė „Bruggę“ ir su 12 taškų užsitikrino vietą tarp 16-os geriausiųjų.

Vienintelį įvartį 22 min. įmušė Mauro Icardi, o belgai netgi galėjo išplėšti netikėtas lygiąsias, tačiau 76 min. Mbaye Diagne nevykusiai smūgiavo 11 metrų baudinį ir Keyloras Navas be didelio vargo jį neutralizavo.

Įdomybių netrūko ir Milano „San Siro“ stadione, kur susikovė Bergamo „Atalanta“ ir „Manchester City“ – 1:1 (0:1).

Svečiai jau 7 min. po gražios kombinacijos išsiveržė į priekį, kai pasižymėjo Raheemas Sterlingas, o 43 min. galėjo ir įtvirtinti savo persvarą, bet Gabrielis Jesusas susimovė mušdamas 11 metrų baudinį.

Antrame kėlinyje prasidėjo tikri smagumai: 49 min. Mario Pašaličius galva išlygino rezultatą, o 81 min. vartininkas Claudio Bravo už baudos aikštelės ribų pargriovė Josipą Iličičių ir išvydo raudoną kortelę.

Kadangi Josepas Guardiola dar per pertrauką pakeitė pagrindinį vartų sargą Edersoną, saugoti „Man City“ tvirtovės stojo pirštines užsimovę gynėjas Kyle'as Walkeris, kuris darbavosi sėkmingai ir išsaugojo saviškiams tašką.

Vis dėlto Mančesterio klubas su 10 taškų dar negarantavo sau kelialapio į aštuntfinalį, nes kitame C grupės mače po tašką pasidaliję Zagrebo „Dinamo“ ir Donecko „Šachtar“ futbolininkai – 3:3 (1:1) – likus dviem turams jų turi po 5-is.

Visų trečiadienio rungtynių rezultatai:

A grupė

PSG 1 – 0 „Brugge“
22' [1 – 0] Mario Icardi

76' Mbaye Diagne („Brugge“) nerealizavo 11 m

Madrido „Real“ 6 – 0 Stambulo „Galatasaray“
4' [1 – 0] Rodrygo
7' [2 – 0] Rodrygo
14' [3 – 0] Sergio Ramosas (11 m)
45' [4 – 0] Karimas Benzema
81' [5 – 0] Karimas Benzema
90+2' [6 – 0] Rodrygo

A grupės turnyro lentelė:

B grupė

Miuncheno „Bayern“ 2 – 0 Pirėjo „Olympiakos“
69' [1 – 0] Robertas Lewandowski
89' [2 – 0] Ivanas Perišičius

Belgrado „Crvena zvezda“ 0 – 4 Londono „Tottenham Hotspur“
34' [0 – 1] Giovani Lo Celso
57' [0 – 2] Heung-Min Sonas
61' [0 – 3] Heung-Min Sonas
85' [0 – 4] Christianas Eriksenas

B grupės turnyro lentelė:

C grupė

Bergamo „Atalanta“ 1 – 1 „Manchester City“
7' [0 – 1] Raheemas Sterlingas
49' [1 – 1] Mario Pašaličius

43' Gabrielis Jesusas nerealizavo 11 m

81' Claudio Bravo („Man City“) raudona kortelė

Zagrebo „Dinamo“ 3 – 3 Donecko „Šachtar“
13' [1 – 0] Alanas Patrickas
25' [1 – 1] Bruno Petkovičius
83' [2 – 1] Luka Ivanučecas
89' [3 – 1] Arijanas Ademi
90+3' [3 – 2] Junioras Moraesas
90+8' [3 – 3] Tete (11 m)

74' Nikola Moro („Dinamo“) raudona kortelė
79' Marlosas („Šachtar“) raudona kortelė

C grupės turnyro lentelė:

D grupė

Maskvos „Lokomotiv“ 1 – 2 Turino „Juventus“
4' [0 – 1] Aaronas Ramsey
12' [1 – 1] Aleksejus Mirančiukas
90+3' [1 – 2] Douglas Costa

Lėverkuzeno „Bayer“ 2 – 1 Madrido „Atletico“
41' [1 – 0] Thomas Partey (į savo vartus)
55' [2 – 0] Kevinas Vollandas
90+4' [2 – 1] Alvaro Morata

84' Nadiem Amiri („Bayer“) raudona kortelė

D grupės turnyro lentelė:

Primename, kad naujasis UEFA Čempionų lygos nugalėtojas paaiškės Stambulo „Ataturk Olympic“ stadione, kuriame 2020-ųjų gegužės 30 dieną ir bus žaidžiamas turnyro finalas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (10)