„Riteriai“ buvo priversti vytis svečius: 9 min. „Atlantą“ į priekį išvedė Tomas Gvazdinskas.

Tačiau šeimininkai žaibiškai atsakė savo įvarčiais: 11 min. rezultatą išlygino Terem Moffi, o 13 min. „Riterius“ į priekį išvedė Mindaugas Grigaravičius.

Visgi svečiai kėlinio pabaigoje vėl nuginklavo Tadą Simaitį: 38 min. Vilius Armanavičius išlygino rezultatą.

Po pertraukos 60 min. puikiu smūgiu nuo skersinio rezultatą persvėrė M. Grigaravičius – 3:2.

„Atlanto“ gretose gerų šansų neišnaudojo Darvydas Šernas, o „Riteriai“ mačo pabaigoje išnaudojo spragas svečių gynyboje ir pergalę įtvirtino dar dviem įvarčiais: 84 min. pasižymėjo Dovydas Virkšas, o po 5 minučių – Ernestas Stočkūnas (5:2).

Po pergalės „Riteriai“ (49) aplenkė „Kauno Žalgirį“ (47), kuris namuose 1:2 nusileido Vilniaus „Žalgiriui“.

A lygos rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti, praleisti įvarčiai, įvarčių santykis, taškai):