Bavarijos klubo bėdos prasidėjo jau devintąją susitikimo minutę, kai už šiurkščią pražangą raudoną kortelę prieš savo akis išvydo „Bayern“ bei Vokietijos rinktinės vidurio gynėjas Jerome'as Boatengas.

Šeimininkų įvarčių liūtį pradėjo 25-ą minutę Manuelį Neuerį nuginklavęs serbas Filipas Kostičius, po aštuonių minučių įsirašęs rezultatyvų perdavimą tiksliam Djibrilo Sow smūgiui. Artėjant pirmo kėlinio pabaigai svečių viltis kovoti dėl teigiamo rezultato trumpam atgaivino atsilikimą perpus sumažinęs Robertas Lewandowskis.

Visgi antroji rungtynių pusė „Bayern“ komandai tapo tikru košmaru. 49-ą minutę dviejų įvarčių persvarą „Eintracht“ klubui atkūrė argentinietis Davidas Abrahamas, 64-ą minutę dar vieną įvartį pridėjo Martinas Hintereggeris, o 85-ą minutę varžovų triuškinimą užbaigė Gonçalo Paciencia.

Pralaimėjimas atneš dar daugiau spaudimo aštrių kritikos strėlių pastaruoju metu sulaukiančiam Miuncheno klubo vyriausiajam treneriui Niko Kovačui. Ironiška, jog buvęs „Eintracht“ strategas pralaimėjimo išvakarėse pareiškė, jog Frankfurto klubas „turi geriausius sirgalius visoje lygoje“.

Nesėkmę patyrę „Bayern“ iš antrosios vietos smuktelėjo į trečią – bavarus aplenkė tikrą sportinę egzekuciją „Mainz 05“ vienuolikei surengę „RB Leipzig“ futbolininkai. Namuose žaidę „raudonieji buliai“ beveik 39 tūkst. žiūrovų akivaizdoje šventė įspūdingą pergalę rezultatu 8:0 (5:0).

Trimis tiksliais smūgiais šeimininkų gretose pasižymėjo Timo Werneris, po dar vieną pridėjo Marcelis Sabitzeris, Christopheris Nkunku, Marcelis Halstenbergas, Yussufas Poulsenas ir Nordi Mukiele.

Po 10 rungtynių 18 taškų turintys „RB Leipzig“ taškų skaičiumi pasivijo „Bayern“ futbolininkus ir dėl geresnio įvarčių santykio nustūmė bavarus į trečiąją poziciją. Pirmoje vietoje žengia 22 taškus surinkusi Mionchengladbacho „Borussia“, šeštadienio vakarą svečiuose 2:1 (2:1) įveikusi Leverkuzeno „Bayer“ futbolininkus.