Jurgeno Kloppo auklėtiniai UEFA Čempionų lygos praėjusio sezono finalo pakartojime 2:1 vėl įrodė savo pranašumą prieš Londono „Tottenham“.

Nors namie žaidusi Mersisaido ekipa atsilikinėjo po jau 1-ąją minutę Harry Kane'o pelnyto įvarčio, triumfuoti jai leido įvarčiai antrajame kėlinyje.

Jordano Hendersono tikslus smūgis išlygino rezultatą 52-ąją minutę, o Mohamedo Salah 75-ąją minutę realizuotas 11 m. baudinys tapo pergalingu.

Nors persvara nedidelė, „Liverpool“ futbolininkai pelnytą pergalę iškovojo dominuodami. Jie kontroliavo kamuolį 68 proc. laiko, o pagal smūgius pirmavo 21(13) – 11(4).

Kitose rungtynėse užtikrintą pergalę iškovojo prieš savaitę du taškus iš „Liverpool“ atėmę „Manchester United“ futbolininkai, kurie išvykoje 3:1 įveikė „Norwich City“.

„Raudonuosius velnius“ į priekį pirmasis 21-ąją minutę išvedė Scottas McTominay. Sužaidus pusvalandį įvartį pelnė ir Marcusas Rashfordas, pataisęs netiksliai paties muštą 11 m. baudinį.

Prieš pat pertrauką 11 m. baudinį pramušė ir Anthony Martialis, tačiau prancūzas pasižymėjo 73-ąją minutę. Paguodos įvartį šeimininkams mačo pabaigoje pelnė Onelis Hernandezas.

Pergalės iškovoti vėl nepavyko Londono „Arsenal“ komandai, kuri namuose 2:2 taikiai išsiskyrė su Londono „Crystal Palace“.

7-ąją ir 9-ąją minutę šeimininkams po įvartį pelnė gynėjai Sokratis bei Davidas Luizas, tačiau eilinį kartą persvaros kanonieriai išsaugoti nesugebėjo.

32-ąją minutę 11 m. baudinį realizavo Luka Milivojevičius, o 52-ąją minutę pasižymėjo ir Jordanas Ayew.

84-ąją minutę „kanonierių“ sirgaliai triumfavo, kuomet Sokratis vėl pasiuntė kamuolį į varžovų vartus, tačiau po VAR peržiūros teisėjas užfiksavo pražangą ir įvarčio neįskaitė.

„Newcastle“ ir „Wolverhampton“ ekipos sekmadienį taip pat pasidalino po tašką 1:1.

Čempionate pirmaujantys „Liverpool“ turi 28 taškus ir prieš „Manchester City“ turi 6 taškų pranašumą. 3-4 vietas užima po 20 taškų turintys Londono „Chelsea“ ir „Leicester City“ klubai.

Penktoje vietoje žengianti „Arsenal“ komanda nuo lyderių ketverto jau atsilieka 4 taškais.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)