Pirmo kėlinio pradžioje 6 min. į savo vartus kamuolį nukreipė Ivo Minkevics, RFS išsiveržė į priekį 1:0.

Prieš pat pertrauką (45+1') rezultatą padvigubino serbas Darko Lemajičius (1:0).

Antrame kėlinyje iškart po pertraukos „Jelgava“ futbolininkai pelnė du greitus įvarčius: 52 min. rezultatą išlygino Daniils Hvoinickis, o po minutės – Ivo Minkevics.

Rungtynių nugalėtojas per pagrindinį laiką nepaaiškėjo, tad ekipos žaidė pratęsimą. Pergalingą įvartį 102 min. pelnė pernai „Žalgiriui“ atstovavęs austras Tomašas Šimkovičius.

Nugalėtojų gretose visą mačą žaidė Edvinas Girdvainis, V. Dambrausko asistentu trenerių štabe dirba Marius Skinderis.

Šiais metais Latvijos lygoje RFS jau užsitikrino antrą vietą ir užfiksavo geriausią sezono finišą klubo istorijoje.

Čempionate RFS tvirtai žengia antroje vietoje (55 t.), pirmauja FC „Riga“ (61), trečia – „Ventspils“ ekipa (47). Iki Latvijos čempionato pabaigos liko 3 turai.