Sužaidus 15 min. įvarčiu džiaugėsi Turino „Juventus“ puolėjas Gonzalo Higuainas. Bet po VAR peržiūros įvartis nebuvo įskaitytas – užfiksuota nuošalė.

Italijos čempionai po 50 min. realizuoto Paulo Dybalos 11 m baudinio pirmavo 1:0. Tačiau 56 min. rezultatą lygino Marco Mancosu, kuris taip pat pasižymėjo nuo 11 m žymos.

Turėtos iniciatyvos svečiams iš Turino nepavyko paversti įvarčiais ir mačas baigėsi lygiosiomis. Ties iškritimo riba balansuojanti „Lecce“ iškovojo tik 8-ą tašką.

Italijos čempionai šiame mače vertėsi be Cristiano Ronaldo, kuriam buvo suteiktas poilsis. „Juventus“ su 23 taškais – pirma.

Kitose turo rungtynėse šansą turnyro lentelėje pakilti į lyderių poziciją turėjo Antonio Conte auklėtiniai.

Milano „Inter“ namuose priėmė „Parma“ futbolininkus. Šeimininkai nuo 23 min. po Antonio Candrevos įvarčio pirmavo 1:0, bet svečiai per 5 min. rezultatą persvėrė savo naudai.

26 min. pasižymėjo Yann Karamoh, o po keturių minučių „Inter“ vartų sargą Samirą Handanovičių nuginklavo Gervinho.

Po pertraukos „Inter“ ekipą nuo pralaimėjimo gelbėjo belgo Romelu Lukaku įvartis (51' – 2:2).

Po lygiųjų „Inter“ sąskaitoje – 22 taškai.

Šeštadienio „Serie A“ rezultatai:

„Lecce“ 1 – 1 „Juventus“

50' [0:1] Paulo Dybala

56' [1:1] Marco Mancosu

„Inter“ 2 – 2 „Parma“

23' [1:0] Antonio Candreva

26' [1:1] Yann Karamoh

30' [1:2] Gervinho

51' [2:2] Romelu Lukaku

„Genoa“ 3 – 1 „Brescia“

34' [0:1] Sandro Tonali

66' [1:1] Kevin Agudelo

75' [2:1] Christian Kouame

79' [3:1] Goran Pandev

„Serie A“ rikiuotė po šeštadienio rungtynių (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):