Po keturiomis raudonomis kortelėmis pažymėtos keturių pralaimėjimų serijos „Serie A“ čempionate „AC Milan“ namuose 2:2 sužaidė su „Lecce“.

Tai buvo naujojo „AC Milan“ vyriausiojo trenerio Stefano Pioli debiutas. 53-ejų specialistas pakeitė po tragiško sezono starto atleistą Marco Giampaolo, kuris vadovavo ekipai kiek daugiau nei mėnesį.

Mačo pradžia šeimininkams nieko blogo nežadėjo – 20-ąją minutę juos į priekį išvedė Hakanas Calhanoglu.

62-ąją minutę „Lecce“ žaidėjas Khouma Babacaras nerealizavo 11 m. baudinio, tačiau jis pats pirmasis suskubo prie Gianluigi Donnarumma atmušto kamuolio bei išlygino rezultatą.

81-ąją minutę „AC Milan“ vėl buvo priekyje po Kšištofo Piateko įvarčio, tačiau jau per pridėtą laiką stipriu tolimu smūgiu Marco Calderoni išplėšė „Lecce“ ekipai tašką.

„AC Milan“ po aštuonių „Serie A“ turų savo sąskaitoje turi vos 10 taškų ir užima 12-ąją vietą. „Lecce“ iškovojo 7-ąjį tašką, kuris leidžia užimti 15-ąją poziciją.

Kitas Milano klubas „Inter“ sekmadienį svečiuose laimėjo septynių įvarčių trilerį – 4:3 nugalėjo „Sassuolo“. Nugalėtojams po du įvarčius pelnė Romelu Lukaku ir Lautauro Martinezas.

Kituose sekmadienio susitikimuose „Parma“ 5:1 pervažiavo „Genoa“ klubą, „Udinese“ 1:0 pranoko „Torino“, „Cagliari“ 2:0 įveikė SPAL, o „AS Roma“ ir „Sampdoria“ sužaidė 0:0.