Iki šio turo „Inter“ savo sąskaitoje turėjo 6-ias pergales iš tiek pat galimų, „Juventus“ nuo lyderių atsiliko 2 taškais.

Permainingame pirmame kėlinyje į priekį pirmieji išsiveržė svečiai iš Turino: jau 4 min. pasižymėjo Paulo Dybala.

18 min. šeimininkai išlygino rezultatą: nuo 11 m žymos pasižymėjo Lautaro Martinezas.

41 min. kamuolys vėl suspurdėjo „Inter“ vartų tinkle: kamuolį į vartus nukreipė Cristiano Ronaldo. Tačiau po VAR peržiūros teisėjas nusprendė neįskaityti įvarčio: atakos metu prieš įvartį užfiksuota nuošalė.

Karštame mače ne kartą emocijos ėmė viršų: pasibaigus pirmam kėliniui futbolininkams žingsniuojant rūbinių link keli žaidėjai spėjo apsistumdyti.

Po pertraukos gerų šansų neišnaudojo šeimininkai, pasižymėti galėjo Romelu Lukaku, tačiau įvartis skriejo į šeimininkų vartus.

78 min. po puikios atakos ir kelių perdavimų kombinacijos vienas prieš vartus atsidūrė Gonzalo Higuainas, kuris išvedė „Juventus“ į priekį – 2:1.

Iki mačo pabaigos šeimininkai nebepralaužė svečių gynybos ir patyrė pirmą nesėkmę sezone.

Milano „Inter“ 1 – 2 „Juventus“

„Serie A“ lygos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):