„La Liga“ čempionate pirmaujanti Madrido „Real“ komanda 4:2 nugalėjo „Granada“ ekipą. Po įvartį nugalėtojams pelnė Karimas Benzema, Edenas Hazardas, Luka Modričius ir Jamesas Rodriguezas.

Be pralaimėjimų žygiuojantys Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai prieš artimiausius persekiotojus, tuos pačius „Granada“ futbolininkus, įgijo 4 taškų pranašumą.

Kitose šeštadienio rungtynėse „Levante“ 2:1 įveikė „Leganes“, „Valencia“ 2:1 įrodė pranašumą prieš „Alaves“, o „Osasuna“ 2:1 palaužė „Villarreal“.

„Ligue 1“ lyderiai Paryžiaus „Saint Germain“ iškovojo 7-ąją sezono pergalę namuose 4:0 sutriuškindami „Angers“. Po įvartį pelnė Pablo Sarabia, Mauro Icardi, Idrissa Gueye ir Neymaras.

Po 9 turų 21 tašką turinti PSG ekipa nustūmė „Angers“ (16 tšk.) į trečiąją vietą. Tarp šių klubų su 19 taškų įsiterpė „Nantes“.

„Nantes“ futbolininkai šeštadienį 1:0 įveikė „Nice“, „Brest“ 2:0 nugalėjo „Metz“, „Dijon“ 1:0 palaužė „Strasbourg“, „Montepellier“ 3:1 pranoko „Monaco“, o „Bordeaux“ 3:1 susitvarkė su „Toulouse“.

„Bundesliga“ futbolo pirmenybių lyderis Miuncheno „Bayern“ šeštadienį namuose 1:2 netikėtai krito prieš „Hoffenheim“ klubą.

54-ąją minutę svečius į priekį išvedė Sargis Adamyanas ir nors 73-ąją minutę Robertas Lewandowskis lygino rezultatą, tas pats S. Adamyanas 79-ąją minutę pelnė pergalingą įvartį.

Nors ir pralaimėjo, Miuncheno ekipa išsaugojo lyderės poziciją, nes taškus barstė ir visi artimiausi persekiotojai Dortmundo „Borussia“, „Freiburg“, Gelzenkircheno „Schalke“, Leverkuzeno „Bayer“ bei „Leipzig“.

„Borussia“ ir „Freiburg“ ekipos pasidalino po tašką tarpusavio akistatoje sužaisdamos 2:2. Taikiai išsiskyrė ir „Bayer“ bei „Leipzig“ – 1:1. „Schalke“ 1:1 sužaidė su „Koln“, „Mainz“ 2:1 įveikė „Paderborn“.

„Bayern“, „Leipzig“, „Freiburg“, „Schalke“ ir „Bayer“ šiuo metu turi po 14 taškų. „Borussia“ su 12 taškų užima septintąją poziciją.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)