Nors traumą išsigydęs komandos lyderis Lionelis Messi pradėjo dvikovą starto sudėtyje, „Barcelona“ pirmame kėlinyje buvo it ištikta letargo: lėta ir nuspėjama.

Jau 3-ią min. tuo pasinaudojo „Serie A“ pirmenybių lyderių puolėjas iš Argentinos Lautaro Martinezas, buvusio katalonų žaidėjo Alexiso Sanchezo perdavimą greitoje atakoje pavertęs įvarčiu.

Iki pertraukos pastarųjų į tuos pačius vartus galėjo kristi ir kelis kartus daugiau: šeimininkus gelbėjo arba vartininkas Marcas-Andre ter Stegenas, arba tikslumo pritrūkdavę varžovai.

58-ą min. miegus išvaikė Luisas Suarezas – po Arturo Vidalio perdavimo „Barcelona“ puolėjas baudos aikštelės kampe didmeistriškai vienu lietimu ore skriejantį kamuolį nukreipė į vartų kamputį.

Pakylėti Ispanijos čempionai demonstavo sau įprastesnį futbolą prispaudę svečius prie jų vartų, kol galiausiai veikti ėmėsi ir L. Messi. 85-ą min. po firminio argentiniečio prasiveržimo ir rezultatyvaus perdavimo dublį pasiekė L. Suarezas.

Po pergalės „Barcelona“ (4 taškai) palypėjo į antrą poziciją F grupėje, „Inter“ (1 taškas) žengia įkandin.

E grupėje dėl pirmos pergalės pavargti turėjo titulą ginantys „Liverpool“ futbolininkai, namuose 4:3 palaužę „Salzburg“.

Anglijos vicečempionų gretose Sadio Mane, Andrew Robertsonas ir Mohamedas Salah jau pirmame kėlinyje sumušė tris įvarčius, bet austrai po pertraukos sugebėjo atsakyti tuo pačiu ir išlygino rezultatą.

Paeiliui pasižymėjo Pietų Korėjos atstovas Hee Chan Hwangas, japonas Takumi Minamino ir pastarojo rezultatyvaus perdavimo sulaukęs norvegas Erlingas Brautas Halandas, kuris praėjusiame ture į „Genk“ (Belgija) vartus sumušė „hat-trick'ą“.

Tris taškus Jurgeno Kloppo auklėtiniams atnešė dar vienas M. Salah taiklus smūgis 69-ą min.

Nepaisant nesėkmės tarpusavio mače, dėl geresnio įvarčių santykio „Salzburg“ vis dar rikiuojasi laipteliu aukščiau už „Liverpool“ antroje vietoje. Abi komandos savo sąskaitose turi po 3 taškus.

Rezultatai

E grupė

„Liverpool“ 4 – 3 „Salzburg“
9' [1 – 0] Sadio Mane
25' [2 – 0] Andrew Robertsonas
36' [3 – 0] Mohamedas Salah
39' [3 – 1] Hee Chan Hwangas
56' [3 – 2] Takumi Minamino
60' [3 – 3] Erlingas Brautas Halandas
69' [4 – 3] Mohamedas Salah

„Genk“ 0 – 0 „Napoli“

F grupė

„Barcelona“ 2 – 1 „Inter“
3' [0 – 1] Lautaro Martinezas
58' [1 – 1] Luisas Suarezas
85' [2 – 1] Luisas Suarezas

„Slavia“ 0 – 2 „Borussia“

35' [0 – 1] Achrafas Hakimi
89' [0 – 2] Achrafas Hakimi

G grupė

„Leipzig“ 0 – 2 „Lyon“
11' [0 – 1] Memphisas Depay
65' [0 – 2] Martinas Terrier

„Zenit“ 3 – 1 „Benfica“
22' [1 – 0] Artiomas Dziuba
70' [2 – 0] Rubenas Diasas (į savo vartus)
78' [3 – 0] Sardaras Azmounas
85' [3 – 1] Raulis de Tomasas

H grupė

„Lille“ 1 – 2 „Chelsea“
22' [0 – 1] Tammy Abrahamas
33' [1 – 1] Victoras Osimhenas
78' [1 – 2] Willianas

„Valencia“ 0 – 3 „Ajax“
8' [0 – 1] Hakimas Ziyechas
34' [0 – 2] Quincy Promesas
67' [0 – 3] Donny van de Beekas
25' Danielis Parejo („Valencia“) nerealizavo 11 m

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (10)