Itin rezultatyviame mūšyje „Bayern“ futbolininkai prieš namuose žaidusią Londono „Tottenham“ vienuolikę laimėjo net 7:2.

Įdomu, jog pirmieji įvartį mušė šeimininkai – 12-ąją minutę pasižymėjo Heung-Min Sonas.

Joshua Kimmichas ir Robertas Lewandowskis pirmajame kėlinyje išvedė „Bayern“ į priekį, o antrojo kėlinio pradžioje bavarai įsisiautėjo dar labiau.

Du įvarčius 53-ąją ir 55-ąją minutėmis pelnė Serge'as Gabry ir nors 61-ąją minutę 11 m. baudinį realizavęs Harry Kane'as sušvelnino skirtumą, „Tottenham“ košmaras netrukus buvo pratęstas.

Per paskutines 10 mačo minučių į anglų vartus krito dar trys įvarčiai. Antrąjį savo įvartį įmušė R. Lewandowskis, o įspūdingai žaidęs S. Gnabry aikštę paliko pelnęs net 4 įvarčius.

Paskutinį kartą vienas žaidėjas per UEFA Čempionų lygos rungtynes tiek įvarčių mušė 2015 metais. Tuomet keturis kartus prieš „Malmo“ pasižymėjo Cristiano Ronaldo.

Kitose rungtynėse Turino „Juventus“ be didesnio vargo 3:0 susitvarkė su Leverkuzeno „Bayer“, o tas pats C. Ronaldo įmušė savo pirmąjį Čempionų lygos įvartį šiame sezone.

C. Ronaldo yra įmušęs bent po vieną įvartį 14-oje Čempionų lygos sezonų iš eilės. Negana to, jis turnyre pasižymėjo jau prieš 33 skirtingus klubus ir taip pagerino legendiniam ispanui Rauliui priklausiusį pasiekimą – šis kamuolį UEFA Čempionų lygoje yra pasiuntęs į 32 skirtingų klubų vartus.

Be portugalo, antradienio vakarą po įvartį į vokiečių vartus mušė ir Gonzalo Higuainas bei Federico Bernardeschi.

Pergales antradienį šventė ir „Manchester City“, Madrido „Atletico“, Paryžiaus „Saint Germain“ bei Belgrado „Crvena Zvezda“.

„Tottenham“ 2 – 7 „Bayern“
12' [1 – 0] H-M. Son
15' [1 – 1] J. Kimmich
45' [1 – 2] R. Lewandowski
53' [1 – 3] S. Gnabry
55' [1 – 4] S. Gnabry
61' [2 – 4] H. Kane (11 m. baudinys)
83' [2 – 5] S. Gnabry
87' [2 – 6] R. Lewandowski
88' [2 – 7] S. Gnabry

„Crvena zvezda“ 3 – 1 „Olympiakos“
37' [0 – 1] R. Semedo
63' [1 – 1] M. Vulič
87' [2 – 1] N. Milunovič
90' [3 – 1] R. Boakye
58' Y. Benzia („Olympiakos“) pašalintas iš aikštės

B grupės lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai).
1. „Bayern“ 2 2 0 0 10-2 6
2. „Crvena zvezda“ 2 1 0 1 3-4 3
3. „Olympiakos“ 2 0 1 1 3-5 1
4. „Tottenham Hotspur“ 2 0 1 1 4-9 1.

„Manchester City“ 2 – 0 „Zagreb Dinamo“
66' [1 – 0] R. Sterling
90+5' [2 – 0] P. Foden

C grupės lentelė
1. „Manchester City“ 2 2 0 0 5-0 6
2. „Dinamo“ 2 1 0 1 4-2 3
3. „Šachtar“ 2 1 0 1 2-4 3
4. „Atalanta“ 2 0 0 2 1-6 0.

„Lokomotiv“ 0 – 2 „Atletico“
48' [0 – 1] J. Felix
58' [0 – 2] T. Partey

„Juventus“ 3 – 0 „Bayer“
17' [1 – 0] G. Higuain
62' [2 – 0] F. Bernardeschi
89' [3 – 0] C. Ronaldo

D grupės lentelė
1. „Juventus“ 2 1 1 0 5-2 4
2. „Atletico“ 2 1 1 0 4-2 4
3. „Lokomotiv“ 2 1 0 1 2-3 3
4. „Bayer“ 2 0 0 2 1-5 0.

„Galatasaray“ 0 – 1 PSG
52' [0 – 1] M. Icardi

A grupės lentelė
1. „Paris Saint-Germain“ 2 2 0 0 4-0 6
2. „Club Brugge“ 2 0 2 0 2-2 2
3. „Galatasaray“ 2 0 1 1 0-1 1
4. „Real“ 2 0 1 1 2-5 1.

Primename, kad antradienį anksčiau įvykusiose rungtynėse Madrido „Real“ namie 2:2 sužaidė su „Brugge“, o Donecko „Šachtar“ išvykoje 2:1 palaužė Bergamo „Atalanta“ futbolininkus.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (19)