„Santiago Bernabeu“ stadione antradienio vakarą „Karališkasis“ klubas 2:2 sužaidė su „Brugge“ ekipa, kuri po pirmojo kėlinio turėjo dviejų įvarčių persvarą 2:0.

Belgai pirmavo po to, kai vartininkas Thibaut Courtois du kartus nesugebėjo atlaikyti Emmanuelio Denniso smūgių.

Po pertraukos svečius spausti pradėję ispanai pradėjo gelbėtis, tačiau pergalės neišplėšė. Rezultatą išlygino Sergio Ramoso ir Casemiro įvarčiai 55-ąją bei 85-ąją minutėmis.

Casemiro pasižymėjo praėjus vos minutei po to, kai už antrąją geltoną kortelę iš aikštės buvo išvytas Ruudas Vormeris. „Brugge“ atstovas dvi geltonas korteles užsidirbo per 6 minutes.

Kitose anksčiau įvykusiose antradienio vakaro rungtynėse Donecko „Shaktar“ svečiuose 2:1 nugalėjo „Atalanta“ futbolininkus.

Italai pirmavo po Duvano Zapata įvarčio 28-ąją minutę, bet Ukrainos ekipai pergalę padovanojo Junioro Moraeso bei Manoro Solomono įvarčiai. Pastarasis krito 95-ąją rungtynių minutę.

„Šachtar“ turi 3 taškus, o „Atalanta“ – 0.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)