Abu savo pelnytus įvarčius šeimininkai įmušė jau per pirmąsias penkiolika rungtynių minučių. 6 minutę kamuolį į tinklą po rezultatyvaus Leo Messi perdavimo pasiuntė Antoine'as Griezmannas, o 15 minutę rezultatą padvigubino brazilas Arthuras. Vienintelį svečių komandos įvartį 44 minutę pelnė Santi Cazorla.

Per šešerias rungtynes 10 taškų surinkę Barselonos futbolininkai turnyrinėje lentelėje šiuo metu dalinasi 4-7 vietomis su tiek pat taškų turinčiais „Real Sociedad“, „Sevilla“ ir Madrido „Atletico“. Tiesa, visos trys šios komandos yra sužaidusius vienomis rungtynėmis mažiau, nei Katalonijos klubas.

Italijos „Serie A“ pirmenybėse ir toliau be pralaimėjimų žengia Turino „Juventus“ ekipa, antradienio vakarą be didžiausios savo žvaigždės Cristiano Ronaldo svečiuose rezultatu 2:1 (1:1) palaužusi „Brescia“ futbolininkų pasipriešinimą.

Šeimininkai pirmavo po 4 minutę Alfredo Donnarumma pelnyto įvarčio, tačiau rezultatas 40 minutę tapo lygus po to, kai kamuolį į savus vartus nukreipė „Brescia“ gynėjas iš Venesuelos Jhonas Chancelloras. Pergalingą įvartį „Juventus“ komandai 63 minutę pelnė bosnis Miralemas Pjaničius.

Per penkerias sužaistas rungtynes Turino klubas iškovojo 4 pergales ir kartą sužaidė lygiosiomis. Pirmoje „Serie A“ turnyrinės lentelės vietoje žengianti ekipa vienu tašku lenkia kol kas visus žaistus susitikimus laimėjusį Milano „Internazionale“ klubą.

Pasirodymą Anglijos lygos taurės turnyre sensacingai baigė Londono „Tottenham Hotspur“ futbolininkai. Praėjusio sezono Čempionų lygos finalininkus eliminavo vos ketvirtoje pagal pajėgumą lygoje šiuo metu rungtyniaujantys „Colchester United“.

Pagrindiniam rungtynių laikui pasibaigus be įvarčių komandos stojo mušti 11 metrų baudinių. Šioje serijoje jau pirmuoju smūgiu kamuolio į vartus pasiųsti nesugebėjo danas Cristianas Eriksenas. Nors „Colchester United“ gretose suklydo jamaikietis Jevani Brownas, namuose rungtyniavusiems futbolo nykštukams dar vieną šansą suteikė penktuoju smūgiu suklydęs Lucas Moura. Lemiamą baudinį realizavo visą savo karjerą „Colchester United“ atstovaujantis Tomas Lapslie.

Ne ką mažesnį netikėtumą pateikė ir dar viena ketvirtoje pagal pajėgumą lygoje rungtyniaujanti ekipa „Crawley Town“. Po lygiosiomis 1:1 pasibaigusio pagrindinio rungtynių laiko ir laimėtos 11 metrų baudinių serijos pietų Anglijos klubas iš tolimesnės kovos dėl titulo eliminavo antroje pagal pajėgumą lygoje žaidžiančius „Stoke City“ futbolininkus.