Uraganine sparta prasidėjusiame susitikime šeimininkai jau septintąją minutę pirmavo dviejų įvarčių skirtumu. Neįtikėtiną debiutą surengė vos 16-os metų talentas Anssumane Fati – antrąją minutę saugas mušė įvartį, o septintąją atliko rezultatyvų perdavimą olandui Frenkie de Jongui.

Sužaidus beveik pusvalandį rezultatą sušvelnino Kevinas Gameiro, tačiau antrame kėlinyje katalonų pergalę įtvirtino Gerardas Pique ir dviem įvarčiais pasižymėjęs Luisas Suarezas. 92-ą minutę Valensijos klubui paguodos įvartį pelnė Maximiliano Gomezas.

Per keturis turus „FC Barcelona“ yra surinkusi 7 taškus, „Valencia CF“ savo sąskaitoje turi keturis. Čempionate pirmauja Madrido „Atletico“ futbolininkai. Pirmąsias trejas rungtynes laimėjęs Ispanijos sostinės klubas ketvirtajame ture patyrė pirmąją nesėkmę, rezultatu 0:2 (0:0) nusileisdami „Real Sociedad“ vienuolikei.

Įvarčius svečių komandai pelnė 20-ies metų Norvegijos talentas Martinas Ødegaardas ir patyręs ispanas Nacho Monrealis.

Į antrąją vietą pakilo kitas Madrido klubas „Real“, šeštadienį rezultatu 3:2 (3:0) pranokęs „Levante“ ekipą. Du iš trijų įvarčių Karališkajam klubui pelnė į pirmąją rezultatyviausių lygos futbolininkų sąrašo vietą pakilęs prancūzas Karimas Benzema, o trečiąjį pridėjo Casemiro. Antrajame kėlinyje įvarčius svečių komandai mušė Borja Mayoralis ir Melero.

„Real“ ekipa po keturių turų yra surinkusi 8 taškus ir nuo lygoje pirmaujančių „Atletico“ atsilieka vienu tašku.