Pirmajame kėlinyje įvarčiu džiaugėsi Valdo Trakio treniruojami lietuviai – 31 minutę pasižymėjo kapitonas Karolis Žebrauskas.

55 minutę Muhammetas Akpinaras išlygino rezultatą. Lietuviai dar kartą išsiveržė į priekį 62 minutę, kai 11 metrų baudinį realizavo Meinardas Mikulėnas. Visgi turkai po 2 minučių vėl atstatė pusiausvyrą, o dvikovos pabaigoje pelnė dar du įvarčius, lėmusius jų pergalę 4:2.

Pirmąjį mačą Birštone mūsiškiai turkams taip pat pralaimėjo – 0:3.

Rungtynių statistika:

Lietuva U-18 – Turkija U-18 2:4 (1:0)

Teisėjas – Robertas Valikonis.

Įvarčiai: 31 min. Karolis Žebrauskas, 62 min. Meinardas Mikulėnas (Lietuva); 55 min. Muhammetas Akpinaras, 64 min. Gurkanas Başkanas, 83 min. Vefa Temel, 84 min. Muhammedas Eminas Sarikaya.

Įspėjimai: 44 min. Juozas Lubas, 73 min. Nedas Labukas, 78 min. Dominykas Jakočiūnas, 82 min. Modestas Vainikaitis (Lietuva)

Lietuvos U-18 rinktinės sudėtis: Dovydas Vilkas, Nojus Stankevičius (46 min. Kajus Stankevičius), Žygimantas Baltrūnas, Klaidas Bička (46 min. Modestas Vainikaitis), Dovydas Jansonas (69 min. Eimantas Abramavičius), Karolis Mantinis, Meinardas Mikulėnas (69 min. Dominykas Jakočiūnas), Karolis Žebrauskas (55 min. Armandas Šveistrys), Juozas Lubas (55 min. Deividas Puodžiūnas), Deimantas Rimpa (69 min. Nedas Labukas), Nojus Burdaitis (46 min. Matas Dedura).