Po nulinėmis lygiosiomis pasibaigusio pirmojo kėlinio pirmieji būdą pralaužti varžovų gynybą rado svečiai iš Baltarusijos. 48-ą minutę po Igorio Stasevičiaus pakelto kampinio kamuolį gražiu smūgiu galva į vartų tinklą pasiuntė Manto Kuklio komandos draugas Kazachstano lygos Taldikorgano „Žetysu“ klube Nikita Naumovas.

Šeimininkai per plauką nuo išlyginamojo įvarčio atsidūrė vos po trijų minučių. Baudos smūgio metu perdavimą į baudos aikštelę pasiuntė veteranas Konstantinas Vassiljevas. Nė vienam abiejų komandų žaidėjui nepalietus kamuolio šis pavojingai pralėkė prie pat Aleksandro Gutoro ginamų vartų.

Fortūna estams šyptelėjo prabėgus dar trims minutėms. Greitos atakos metu Mattias Käitas pasiuntė žemą perdavimą iš dešiniojo krašto, po kurio iš artimos distancijos kamuolį į vartus nukreipė Talino „Flora“ klubo puolimo lyderis Erikas Sorga. 20-ies metų puolėjui tai buvo pirmasis įvartis Estijos vyrų fubtolo rinktinėje.

Rimtas gaisras prie šeimininkų vartų kilo 72-ą minutę. Po perdavimo iš krašto į kamuolį nepataikė ryškiausia Estijos futbolo žvaigždė Ragnaras Klavanas. Nuo patyrusio gynėjo kojos atšokęs kamuolįs pataikė į virpstą.

Tos pačios atakos metu kamuolio kontrolę susigrąžinę baltarusiai į baudos aikštelę pasiuntę dar vieną perdavimą, po kurio idealią galimybę pasižymėti turėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Ivanas Bakharas.

Abiejų komandų sirgaliams mintimis jau susitaikius su lygiosiomis šeimininkų širdis sudaužė po keitimo aikštėje pasirodęs Maksimas Skavyšas. Tikslus jo smūgis 92-ą minutę leido Baltarusijai iškovoti pirmąją pergalę šiame atrankos cikle.

Pirmuosius taškus įsirašę baltarusiai turnyrinėje lentelėje žengia ketvirtoje C grupės vietoje. Be taškų liekantys estai „įsitvirtino“ turnyrinės lentelės dugne. Per ketverias sužaistas rungtynes Voolaido treniruojame ekipa įmušė 2 ir praleido net 14 įvarčių.

Tuo pačiu metu Kipre įvyko I grupės rungtynės tarp vietos futbolininkų ir svečių iš Kazachstano. Rinktinės išsiskyrė taikiai rezultatu 1:1 (1:1). Kazachus jau antrąją minutę į priekį išvedė Andrejus Ščetkinas, o 39-ą minutę rezultatą išlygino Pieros Sotiriou.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)