Italijos futbolininkai išvykoje 3:1 nugalėjo Armėnijos nacionalinę komandą bei pasiekė penktąją pergalę iš penkių galimų.

Armėnai 11-ąją minutę pirmieji išsiveržė į priekį, bet 28-ąją minutę rezultatą išlygino Andrea Belotti, o armėnų įvarčio autorius Alexanderis Karapetianas už antrąją geltoną kortelę 45-ąją minutę buvo išvarytas iš aikštės.

Italai tęsia rekordinę seriją. Jie nepralaimi jau 35 Europos čempionatų atrankos rungtynių iš eilės. Istorinė serija prasidėjo 2006 metais po pralaimėjimo prancūzams.

Patekimą į 2020-ųjų pirmenybes italai gali užsitikrinti sekmadienį, jei svečiuose nugalės Suomijos rinktinę.

Kitose rungtynėse Ispanijos nacionalinė komanda svečiuose 2:1 nelengvai įrodė pranašumą prieš Rumunijos rinktinę.

29-ąją minutę svečius į priekį išvedė Sergio Ramosas, kuris realizavo Dani Ceballoso uždirbtą 11 m. baudinį.

S. Ramosas pastaruoju metu rinktinei muša vieną įvartį po kito. 33-ejų gynėjas per paskutinius 9 mačus pasižymėjo 8 kartus.

Per 166 karjeros rungtynes rinktinėje Madrido „Real“ atstovas yra pelnęs 21 įvartį.

Sergio Ramosas

Po ketvirtadienį pelnyto įvarčio S. Ramosas gavo sunkiai paaiškinamą geltoną kortelę. Neįprastai įvartį šventęs gynėjas kameroms pozavo su prie akių sudėtais kumščiais, o mačo arbitras įžvelgė tame taisyklių pažeidimą.

47-ąją minutę antrąjį Ispanijos rinktinės įvartį pelnė Paco Alcaceras, o 59-ąją minutę skirtumą sušvelnino Florinas Andone.

Ispanai susitikimą baigė mažumoje, nes 79-ąją minutę raudoną kortelę prieš save išvydo Diego Llorente. Vis dėlto iškovoti penktosios pergalės iš eilės tai nesutrukdė.

Ispanijos rinktinė sekmadienį užsitikrins kelialapį į Europos čempionatą, jei namuose nugalės Farerų Salų futbolininkus.

Ketvirtadienio rungtynių rezultatai:

D grupė.

Airija – Šveicarija 1:1 (0:0). David McGoldrick (85); Fabian Schar (74).
Gibraltaras – Danija 0:6 (0:2). Robert Skov (6), Christian Eriksen (34 – iš 11 m, 50 – iš 11 m), Thomas Delaney (69), Christian Gytkjaer (74, 78).

Lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai).
1. Airija 5 3 2 0 6-2 11
2. Danija 4 2 2 0 15-5 8
3. Šveicarija 3 1 2 0 6-4 5
4. Gruzija 4 1 0 3 4-8 3
5. Gibraltaras 4 0 0 4 0-12 0.

F grupė.

Rumunija – Ispanija 1:2 (0:1). Florin Andone (59); Sergio Ramos (29 – iš 11 m), Paco Alcacer (47). Pašalintas – Diego Llorente (Ispanija, 79).
Norvegija – Malta 2:0 (2:0). Sander Berge (34), Joshua King (45+1 – iš 11 m).
Farerų salos – Švedija 0:4 (0:4). Alexander Isak (12, 15), Victor Lindelof (23), Robin Quaison (41).

G grupė.

Izraelis – Šiaurės Makedonija 1:1 (0:0). Eran Zahavi (55); Arijan Ademi (64).

J grupė.

Armėnija – Italija 1:3 (1:1). Aleksander Karapetian (11); Andrea Belotti (28, 80), Lorenzo Pellegrini (77). Pašalintas – Aleksander Karapetian (Armėnija, 45+1).
Suomija – Graikija 1:0 (0:0). Teemu Pukki (52 – iš 11 m).
Bosnija ir Hercegovina – Lichtenšteinas 5:0 (1:0). Amer Gojak (11, 89), Haris Duljevič (80), Edin Džeko (85), Edin Višča (85).