Pirmosios komandų tarpusavio rungtynės Šveicarijoje prieš savaitę baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2, tad šeimininkai „Crvena Zvezda“ nuo susitikimo pradžios didesnį dėmesį skyrė savo vartų saugumui.

Po įvykių gausa nepasižymėjusio pirmojo kėlinio Lietuvos čempionus Marijampolės „Sūduvą“ iš Čempionų lygos turnyro eliminavę serbai sugebėjo išsiveržti į priekį. Gražios kontratakos metu kamuolį į vartų tinklą smūgiu galvą 59-ą minutę nukreipė Aleksa Vukanovičius.

Kamuolio kontrolės atžvilgiu Belgrade dominavę šveicarai retai grasino varžovų vartams, tačiau 82-ą minutę rezultatas tapo lygiu. Po ne itin pavojingo svečių smūgio suklydo iš Komorų salų kilęs saugas El Fardou Benas, galva pasiuntęs kamuolį į savo vartus.

Įtampos kupinų lemiamų minučių metu nė viena komanda nesugebėjo pasižymėti, tad į Čempionų lygos grupių etapą dėl svečiuose įmuštų įvarčių taisyklės žengė rungtynes mažumoje užbaigęs Serbijos klubas. Prieš pat finalinį rungtynių švilpuką 96-ą minutę antrą geltoną kortelę užsidirbo portugalas Tomane.

Rogeris Assale

Savo žygį Čempionų lygos turnyre užbaigė Krasnodaro futbolo klubas. Pirmajame tarpusavio susitikime Pirėjo „Olympiacos“ klubui rezultatu 0:4 nusileidę rusai namuose vykusią atsakomąją dvikovą pradėjo viltingai ir dešimtąją minutę išsiveržė į priekį po devyniolikmečio Daniilo Utkino įvarčio.

Visgi šeimininkų džiaugsmas truko neilgai – praėjus mažiau nei minutei rezultatą išlygino Maroko rinktinės puolėjas Youssefas El-Arabi.

Afrikiečio smūgis lėmė, jog norėdami pasiekti Čempionų lygos turnyrą Krasnodaro futbolininkai turėjo per likusį laiką pelnyti bent keturis įvarčius, tačiau antrojo kėlinio pradžioje graikus į priekį išvedė dar vienu tiksliu smūgiu pasižymėjęs El-Arabi. „Olympiacos“ žengė į grupių etapą eliminavę varžovus bendru rezultatu 6:1.

Į Europos lygos turnyro grupių etapą kartu su Krasnodaro futbolininkais ne savo noru žengė ir Trondheimo „Rosenborg“ ekipa. Pirmojoje tarpusavio dvikovoje išvykoje 0:2 Zagrebo „Dinamo“ komandai nusileidę norvegai namuose ilgą laiką pirmavo po 11-ą minutę Babajide Akintolos pelnyto įvarčio, tačiau 65-ą minutę aikštėje po keitimo pasirodęs kroatas Ameras Gojakas jau 71-ą minutę sudavė „Rosenborg“ viltis sudaužiusį smūgį.

Praeityje garsus Trondheimo klubas pastarąjį kartą Čempionų lygos grupių etape rungtyniavo dar 2007-08 metų sezone. Kroatijos sostinės „Dinamo“ eliminavo Norvegijos klubą bendru rezultatu 3:1.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)