F. Lampardo auklėtiniai trečiajame Anglijos „Premier“ lygos ture išvykoje 3:2 palaužė „Norwich City“ futbolininkų pasipriešinimą.

„Chelsea“ po tikslaus Tammy Abrahamo smūgio išsiveržė į priekį dar 3-ąją minutę, bet jau 6-ąją minutę rezultatą išlygino Toddas Cantwellas.

17-ąją minutę varžovų vartininką nuginklavo Londono ekipos talentas Masonas Mountas, tačiau sužaidus pusvalandį išlygino jau penktąjį sezono įvartį pelnęs suomis Teemu Pukki.

Lemiamas įvartis krito 68-ąją minutę, kai po Mateo Kovačičiaus perdavimo antrą kartą šiame susitikime pasižymėjo T. Abrahamas.

F. Lampardo vadovaujami „aristokratai“ per tris turus po kartą laimėjo, pralaimėjo ir sužaidė lygiosiomis, o „kanarėlės“ kartą laimėjo ir du kartus suklupo.

Šeštadienio popietę dramatišką nesėkmę patyrė „Manchester United“ ekipa, kuri namuose 1:2 neatsilaikė prieš Londono „Crystal Palace“.

Svečiai pirmavo po Jordano Ayew įvarčio 32-ąją minutę ir nors Marcusas Rashfordas 70-ąją minutę nerealizavo 11 metrų baudinio, rezultatą 89-ąją minutę išlygino Danielis Jamesas.

Vis dėlto „Crystal Palace“ netikėtos pergalės iš rankų nepaleido – trečiąją pridėjo laiko minutę pergalingą įvartį įmušė gynėjas Patrickas van Aanholtas.

Olandas tapo pirmuoju istorijoje žaidėju, per pridėtą laiką pelniusiu svečių komandai pergalingą įvartį „Old Trafford“ stadione.

Kitose šeštadienio rungtynėse „Southampton“ 2:0 įveikė „Brighton”, „Leicester City“ 2:1 palaužė „Sheffield United”, o „West Ham United“ 3:1 nugalėjo „Watford“.