Dvikovos pradžioje aikštės šeimininkai nemaloniai nustebino svečius, kai jau 7-ą minutę pelnė įvartį. Po Rogerio Assale reido ir įspūdingo įvarčio „Young Boys“ pirmavo 1:0.

Tačiau jau 18-ą minutę po pakelto kampinio galva kamuolį į varžovų vartų tinklą pasiuntė Milošas Degenekas ir rezultatas tapo lygus – 1:1.

Iš karto po pertraukos „Crvena Zvezda“ futbolininkai pasižymėjo dar kartą. Skersuotą kamuolį koja į aikštės šeimininkų vartus nukreipė Mateo Garcia Ezequielis ir Belgrado ekipa išsiveržė į priekį 2:1.

75-ą min. rungtynių arbitras pasitelkė VAR peržiūros sistemą ir priėmė sprendimą, palankų šveicarų klubui – pražanga baudos aikštelėje ir 11 m baudinys. Šį realizavęs Guillaume Hoarau išlygino rezultatą 2:2.

Kitoje dvikovoje Pirėjo „Olympiakos“ namie net 4:0 sutriuškino „FC Krasnodar“ komandą. Nugalėtojams įvarčius pelnė Miguelis Angelas Guerrero (30 min.), Lazaras Randelovičius (78, 85), Danielis Podence (89).

Paskutinėse trečiadienio rungtynėse Zagrebo „Dinamo“ savo aikštėje 2:0 nugalėjo „Rosenborg“ futbolininkas. Nuo 11 m žymos taiklus buvo Bruno Petkovičius (9), antrą įvartį pelnė Mislavas Orsičius (28).