Be pergalių liekantys „mėlynieji“ iškovojo pirmąjį tašką – jie namuose 1:1 sužaidė su „Leicester City“.

7-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė varžovo klaida pasinaudojęs Masonas Mountas, bet 67-ąją minutę smūgiu galva rezultatą išlygino Wilfredas Ndidi.

Per likusį laiką „Leicester City“ žaidė netgi agresyviau už „Chelsea“, tačiau savo sukurtų progų įvarčiais nepavertė.

Naujojo „aristokratų“ stratego Franko Lampardo startas kol kas yra blankus – iki šių lygiųjų buvo 0:4 pralaimėta prieš „Manchester United“, o Europos Supertaurės mače po 11 m. baudinių serijos nusileista „Liverpool“.

Kitose sekmadienio rungtynėse „Sheffield United“ namuose 1:0 nugalėjo Londono „Crystal Palace“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (10)