„Copa America“ turnyro finiše arbitrus šališku teisėjavimu apkaltinęs L. Messi Argentinos rinktinei negalės padėti artimiausius tris mėnesius. Be to, jis dar turės sumokėti 50 tūkst. JAV dolerių baudą.

Per tą laiką argentiniečiai žais trejas draugiškas rungtynes (su Čile, Meksika ir Vokietija), bet Leo privalės praleisti dar ir papildomai vieną atrankos į 2022 m. pasaulio čempionatą mačą už raudoną kortelę, gautą per dvikovą su Čile.


Primename, kad Argentinos rinktinė baigė pasirodymą Pietų Amerikos čempionate („Copa America“) iškovodama bronzos medalius, tačiau didžiausia šalies futbolo žvaigždė Lionelis Messi savo medalio neatsiėmė.

L. Messi pasirodymas mažajame finale baigėsi sužaidus 37 minutes. Puolėjas susistumdė su Čilės rinktinės atstovu Gary Medeliu, o teisėjas nedelsdamas abiem futbolininkams parodė po raudoną kortelę.

Argentiniečiai iškovojo nelengvą pergalę 2:1, o vykstant apdovanojimų ceremonijai L. Messi į aikštę atsiimti medalio nesugrįžo. Sprendimą nelipti ant podiumo futbolininkas argumentavo teigdamas, kad CONMEBOL yra korumpuota.

„Nėjau ant podiumo, nes mes esame negerbiami. Nenoriu būti korupcijos dalimi. Mes buvome pasirengę pasiekti daugiau šiame turnyre, tačiau CONMEBOL mums to padaryti neleido. Čia esanti korupcija ir teisėjai neleido žmonėms pasimėgauti futbolu. Jie paprasčiausiai viską sugadino“, – kalbėjo „Barcelona“ klubo lyderis.

L. Messi įniršo po turnyro šeimininkei Brazilijai 0:2 pralaimėto pusfinalio. Argentinietis po šio mačo aštriai kritikavo VAR teisėjų ir pagrindinio arbitro Roddy Zambrano darbą bei nuviliantį sprendimą neskirti 11 metrų baudinio prieš brazilams pelnant antrą įvartį.

„Mes turime būti atviri ir pasakyti, kad teisėjai atėmę iš mūsų galimybę varžytis finale. Aš net neabejoju, kad Brazilija taps čempione. Šis turnyras tam ir suorganizuotas“, – rėžė L. Messi.

Leo pranašystė išsipildė: „Copa America“ finale brazilai legendiniame „Maracana“ stadione 3:1 (2:1) nugalėjo Peru futbolininkus ir Copa America“ trofėjų iškovojo devintą kartą istorijoje, bet net po 12 metų pertraukos.