Singapūre įvykusioje dviejų galingų ekipų akistatoje UEFA Čempionų lygos vicečempionai 3:2 nugalėjo Turino „Juventus“ futbolininkus.

Anglus į priekį pirmajame kėlinyje išvedė Erikas Lamela, bet antrojo kėlinio pradžioje „Juventus“ į priekį išvedė Gonzalo Higuainas ir Cristiano Ronaldo.

Vis dėlto 65-ąją minutę rezultatą išlygino Lucasas, o pergalingą įvartį priešpaskutinę pridėto laiko minutę įspūdingu stiliumi pelnė H. Kane'as.

Fantastiškai situaciją perskaitęs puolėjas „Tottenham“ komandai vos perėmus kamuolį pasiuntė jį į vartus smūgiu iš aikštės vidurio.

Abiems klubams tai buvo pirmosios ikisezoninės rungtynės.

Kitą savaitę „Tottenham“ susitiks su „Manchester United“, o „Juventus“ varžysis su Milano „Inter“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)