Po pirmo gana ramaus kėlinio šeimininkai į priekį išsiveržė pačioje antro kėlinio pradžioje.

Pirma ataka po pertraukos baigėsi įvarčiu į svečių vartus: po Dovydo Virkšo perdavimo iš kairės dešinėje kamuolio nestabdęs tiksliai į vartus smūgiavo Valdemaras Borovskij.

Po praleisto įvarčio svečiai nesutriko. 54 min. „Klaksvik“ uždirbo kampinį, pakėlus jį „Riterių“ aplaidumų pasinaudojo Jakupas Andreasenas, kuris iš arti beveik netrukdomas stipriai pasiuntė kamuolį į Tomo Švedkausko ginamus vartus (1:1).

Po praleisto įvarčio vyraro lygių varžovų kova.

66 min. įvarčio autorius J. Andreasenas nutraukė ypač pavojingą šeimininkų ataką: kairiuoju kraštu vienas vartų link skubėjo Teremas Moffi, tačiau jį paskutine akimirka šiurkščiai stabdė svečių kapitonas, kuris netrukus prieš save išvydo geltoną kortelę.

Arčiau pergalės rungtynių pabaigoje buvo šeimininkai: po greitos atakos 90 min. į virpstą pataikė T. Moffi.

Rezultatas

„Riteriai“ 1 – 1 „Klaksvik“

46 min. [1:0] Valdemar Borovskij

54 min. [1:1] Jakup Andreasen

***

Atsakomoji dvikova įvyks Fareruose po savaitės. Pergalės atveju, antrajame UEFA Europos lygos atrankos etape lauktų šveicariškas „Luzern“ barjeras.

„Riterių“ startinė sudėtis: Švedkauskas (vartininkas), Šveikauskas, Jeriomenko, Moffi, Kazlauskas, Januševskis, Levšin, Virkšas, Borovskij (kap.), Gurenko, Dombrauskis.

„Klaksvik“ startinė sudėtis: Joensen (vartininkas), Simonsenas, Pavlovič, Brinck, Sandmael, Johannesen, Andreasen (kapitonas), Bjartalif, Došljak, Hadžibuluč, Danielsen.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (39)