Grupės etape nė karto nesuklupę egiptiečiai pirmąjį pralaimėjimą patyrė aštuntfinalyje – patyrę nesėkmę 0:1 jie vietą ketvirtfinalyje užleido Pietų Afrikos Respublikai.

Vienintelį susitikimo įvartį 75-ąją minutę pelnė Thembinkosi Lorchas.

Pietų Afrikos Respublikos futbolininkai viso mačo metu puikiai gynėsi prieš varžovų žvaigždę Mohamedą Salah, kuris po finalinio švilpuko apsipylė ašaromis.

Kitame aštuntfinalyje Nigerija 3:2 nugalėjo Clarence'o Seedorfo treniruojamus Kamerūno futbolininkus.

Po pirmojo kėlinio Nigerija atsilikinėjo 1:2, bet 63-ąją minutę Odionas Ighalo išlygino rezultatą, o jau 66-ąją minutę Alexas Iwobi pelnė pergalingą įvartį.

Pietų Afrikos Respublika ir Nigerija susitiks ketvirtfinalyje. Penktadienį paaiškėjo, jog kitą ketvirtfinalio porą sudarys Senegalas ir Beninas.