Itin skandalingai klostėsi pirmoji vakaro akistata tarp Anglijos ir Kamerūno. Afrikos futbolo atstovės šiame mače pasižymėjo negarbingu elgesiu, ašaromis ir protestu.

Rungtynių pradžioje Kamerūno rinktinės gynėja Augustine Ejangue apspjovė Anglijos nacionalinės komandos žaidėjos Tony Duggan ranką, tačiau už tai nubausta nebuvo.

Vėliau kamerūnietės ne kartą žaidė itin grubiai bei stabdė varžoves smūgiais alkūnėmis, tačiau per visą mačą prieš save išvydo tik dvi geltonas korteles.

Galiausiai pačios afrikietės liko nuskriaustųjų vietoje. Pirmajame kėlinyje jos praleido du įvarčius – vieną po apmaudžios klaidos, kitą – po teisėjos sprendimo pasitelkus VAR atšaukti nuošalę.

Po šio sprendimo supykusios kamerūnietės apsikabino ir kelias minutes atsisakė tęsti rungtynes kaltindamos teisėją rasizmu.

Kamerūno moterų futbolo rinktinės emocijos

Antrojo kėlinio pradžioje Kamerūno rinktinė pasižymėjo pati, tačiau dar kartą panaudojus VAR įvartis dėl nuošalės nebuvo įskaitytas, o nepatenkintos kamerūnietės vėl sustabdė rungtynes.

Futbolininkės pravirko ir mėgino teisėjai bei treneriui dar kartą įrodyti savo tiesas, tačiau po kelių minučių vėl buvo įtikintos tęsti rungtynes.

Sužaidus kiek mažiau nei valandą Anglijos rinktinė pelnė dar vieną įvartį bei šventė pergalę 3:0. Ketvirtfinalyje anglės žais su norvegėmis.

Anglijos rinktinės vyriausiasis treneris Philas Neville'as po rungtynių pareiškė, jog į skandalą kėlusių Kamerūno futbolininkių elgesį buvo gėda žiūrėti.

Strategas pridūrė, kad jei panašiai aikštėje elgtųsi viena iš anglių, į rinktinę ji daugiau kviečiama nebūtų.

Kitame aštuntfinalyje Prancūzijos futbolininkės po atkaklios ir pratęsimo pareikalavusios kovos 2:1 nugalėjo Brazilijos nacionalinę komandą.

Antrojo kėlinio pradžioje pirmosios pasižymėjo prancūzės, bet sužaidus kiek daugiau nei valandą brazilės išlygino rezultatą.

Per pagrindinį laiką daugiau įvarčių pelnyta nebuvo, o pratęsime pergalę šeimininkėms 107-ąją minutę išplėšė kapitonė Amandine Henry.

Ketvirtfinalio etapą prancūzės pasiekė trečiame pasaulio čempionate iš eilės. Šiemet šiame etape jų varžovėmis taps amerikietės arba ispanės.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (81)