Ukrainiečiams pergalingą įvartį 6-ąją min. pelnė Romanas Jeremčiukas.

Kaip jau skelbta, Lietuvos rinktinė svečiuose 1:4 (0:3) nusileido Serbijos futbolininkams.

B grupėje pirmauja ukrainiečiai (10 tšk.). Liuksemburgas (4 tšk.) yra antras, Serbija (4 tšk.) pakilo į trečiąją poziciją.

G grupėje Latvijos rinktinė namuose 0:5 (0:4) pralaimėjo Slovėnijos ekipai ir patyrė ketvirtąją nesėkmę.

Ketvirtąsias pergales pirmadienį iškovojo Ispanijos ir Lenkijos rinktinės.

Atrankoje dalyvauja 55 rinktinės, suskirstytos į dešimt grupių. Į Europos čempionatą pateks po dvi stipriausias grupių komandas. Dar keturios dalyvės paaiškės po atkrintamųjų varžybų.

Visi EURO 2020 atrankos pirmadienio rezultatai:

A grupė

Čekija – Juodkalnija 3:0 (1:0). Įvarčiai: Jakub Jankto (18), Boris Kopitovič (49 - į savo vartus), Patrik Schick (82 - iš 11 m).

Bulgarija – Kosovas 2:3 (1:1). Ivelin Popov (43). Kristian Dimitrov (55); Milot Rashica (14), Vedat Muriqi (64), Elbasan Rashani (90+3).

EURO 2020 atrankos A grupės rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):

1.Anglija220010-16
2.Čekija32015-66
3.Kosovas31205-45
4.Juodkalnija40223-102
5.Bulgarija40225-72

B grupė

Ukraina – Liuksemburgas 1:0 (1:0). Roman Jaremčiuk (6).

Serbija – Lietuva 4:1 (3:0). Aleksandr Mitrovič (20, 34), Luka Jovič (35), Adem Ljajič (90+2); Arvydas Novikovas (71 - iš 11 m).

EURO 2020 atrankos B grupės rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):

1.Ukraina43108-110
2.Liuksemburgas41124-54
3.Serbija31115-74
4.Portugalija20201-12
5.Lietuva30123-71

D grupė

Airija – Gibraltaras 2:0 (1:0). Joseph Chipolina (29 - į savo vartus), Robbie Brady (90+3).

Danija – Gruzija 5:1 (2:1). Kasper Dolberg (13, 63), Christian Eriksen (30 - iš 11 m), Yussuf Poulsen (73), Martin Braithwaite (90+3); Saba Lobžanidze (25).

EURO 2020 atrankos D grupės rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):

1.Airija43105-110
2.Danija31209-55
3.Šveicarija21105-34
4.Sakartvelas41034-83
5.Gibraltaras30030-60

F grupė

Ispanija – Švedija 3:0 (0:0). Sergio Ramos (64 - iš 11 m), Alvaro Morata (85 - iš 11 m), Mikel Oyarzabal (87).

Malta – Rumunija 0:4 (0:3). George Puscas (7, 29), Alexandru Chipciu (34), Dennis Man (90+1). Pašalintas - A. Chipciu (81).

Farerų salos – Norvegija 0:2 (0:0). Bjorn Johnsen (49, 83).

EURO 2020 atrankos F grupės rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):

1.Ispanija440011-212
2.Švedija42118-77
3.Rumunija421111-57
4.Norvegija41218-75
5.Malta41032-103
6.Farerų salos40043-120

G grupė

Lenkija – Izraelis 4:0 (1:0). Krzysztof Piatek (35), Robert Lewandowski (56 - iš 11 m), Kamil Grosicki (59), Damian Kadzior (84).

Latvija – Slovėnija 0:5 (0:4). Domen Čenigoj (24, 27), Josip Iličič (29 - iš 11 m, 44), Miha Zajc (47).

Šiaurės Makedonija – Austrija 1:4 (1:1). Martin Hinteregger (18 - į savo vartus); Valentino Lazaro (39), Marko Arnautovič (62 - iš 11 m, 82), Egzon Bejtulai (86 - į savo vartus).

EURO 2020 atrankos G grupės rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):

1.Lenkija44008-012
2.Izraelis42118-77
3.Austrija42027-66
4.Slovėnija41217-35
5.Š. Makedonija41125-74
6.Latvija40041-130