Šeimininkams po įvartį pirmajame kėlinyje pelnė Kaanas Ayhanas (30 min.) bei Cengizas Underas (40).

Kitose grupės rungtynėse Islandija namuose 1:0 (1:0) nugalėjo Albaniją, o Moldova savo aikštėje tokiu pat rezultatu 1:0 (1:0) įveikė Andorą.

Grupėje pirmauja visas trejas rungtynes laimėjusi Turkija (9 tšk.). Po 6 taškus turi Prancūzijos ir Islandija.

C grupėje Estija namuose 1:2 (1:0) nusileido Šiaurės Airijai, o Vokietija svečiuose 2:0 (1:0) įrodė pranašumą prieš Baltarusiją.

I grupėje Rusijos rinktinė savo žiūrovų akivaizdoje 9:0 (4:0) sutriuškino San Mariną, o net keturis įvarčius nugalėtojams pelnė Artiomas Dziuba.

J grupėje Italijos komanda svečiuose 3:0 (3:0) nugalėjo Graikiją. Visus tris įvarčius italai pelnė per 10 pirmojo kėlinio minučių.

Atrankoje dalyvauja 55 rinktinės, suskirstytos į dešimt grupių. Į Europos čempionatą pateks po dvi stipriausias grupių komandas. Dar keturios dalyvės paaiškės po atkrintamųjų varžybų.

Šeštadienio rungtynių rezultatai:

C grupė.
Estija – Šiaurės Airija 1:2 (1:0). Konstantin Vassiljev (25); Conor Washington (77), Josh Magennis (80).
Baltarusija – Vokietija 0:2 (0:1). Leroy Sane (13), Marco Reus (62).

Lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai).
1. Šiaurės Airija 3 3 0 0 6-2 9
2. Vokietija 2 2 0 0 5-2 6
3. Nyderlandai 2 1 0 1 6-3 3
4. Estija 2 0 0 2 1-4 0
5. Baltarusija 3 0 0 3 1-8 1.

E grupė.
Azerbaidžanas – Vengrija 1:3 (0:1). Mahir Emreli (69); Willi Orban (18, 53), David Holman (71).
Kroatija – Velsas 2:1 (1:0). James Lawrence (17 – į savo vartus), Ivan Perišič (48); David Brooks (77).

Lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai).
1. Vengrija 3 2 0 1 5-4 6
2. Kroatija 3 2 0 1 5-4 6
3. Velsas 2 1 0 1 2-2 3
4. Slovakija 2 1 0 1 2:1 3
5. Azerbaidžanas 2 0 0 2 2-5 0.

H grupė.
Islandija – Albanija 1:0 (1:0). Johann Gudmundsson (22).
Moldova – Andora 1:0 (1:0). Igor Armas (8). Pašalintas – Artur Ionita (Moldova, 47).
Turkija – Prancūzija 2:0 (2:0). Kaan Ayhan (30), Cengiz Under (40).

Lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai).
1. Turkija 3 3 0 0 8-0 9
2. Prancūzija 3 2 0 1 8-3 6
3. Islandija 3 2 0 1 3-4 6
4. Albanija 3 1 0 2 2:2 3
5. Moldova 3 1 0 2 2-8 3
6. Andora 3 0 0 3 0-6 0.

I grupė.
Rusija – San Marinas 9:0 (4:0). Artiom Dziuba (31 – iš 11 m, 73, 76, 88), Fiodor Kudriašov (36), Fiodor Smolov (77, 83), Michele Cevoli (25, 41 – į savo vartus). Nerealizuotas 11 m baudinys – A. Dziuba (76).

Škotija – Kipras 2:1 (0:0). Andy Robertson (61), Oliver Burke (89); Ioannis Kousoulos (87).
Belgija – Kazachstanas 3:0 (2:0). Dries Mertens (11), Timothy Castagne (14), Romelu Lukaku (50).

Lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai).
1. Belgija 3 3 0 0 8-1 9
2. Rusija 3 2 0 1 14-3 6
3. Škotija 3 2 0 1 4-4 6
4. Kipras 3 1 0 2 6:4 3
5. Kazachstanas 3 1 0 2 3-7 3
6. San Marinas 3 0 0 3 0-16 0.

J grupė.
Suomija – Bosnija ir Hercegovina 2:0 (0:0). Teemu Pukki (56, 68).
Armėnija – Lichtenšteinas 3:0 (2:0). Gevorg Ghazaryan (2), Aleksandre Karapetyan (18), Tigran Barseghyan (90+1).
Graikija – Italija 0:3 (0:3). Nicolo Barella (23), Lorenzo Insigne (30), Leonardo Bonucci (33).

Lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai).
1. Italija 3 3 0 0 11-0 9
2. Suomija 3 2 0 1 4-2 6
3. Graikija 3 1 1 1 4-5 4
4. Bosnija ir Hercegovina 3 1 1 1 4-5 4
5. Armėnija 3 1 0 2 4-4 3
6. Lichtenšteinas 3 0 0 3 0-11 0.