Nugalėtojams po du įvarčius pelnė Viktoras Cygankovas (26 ir 27 min.) bei Jevgenijus Konoplianka (46 ir 75), vieną – Romanas Jeremčiukas (58).

B grupėje pirmauja ukrainiečiai (7 tšk.). Liuksemburgas (4 tšk.) yra antras, Portugalija (2 tšk.) – trečia, o Lietuvos ir Serbijos ekipos turi po 1 tašką ir dalinasi 4-5 pozicijas.

Birželio 10 d. Lietuvos futbolininkai svečiuose susitiks su Serbijos rinktine.


G grupėje Latvijos rinktinė namuose 0:3 (0:1) pralaimėjo Izraelio ekipai ir patyrė trečiąją nesėkmę. Visus tris įvarčius svečiams pelnė Eranas Zahavi (10, 60, 81).

Atrankoje dalyvauja 55 rinktinės, suskirstytos į dešimt grupių. Į Europos čempionatą pateks po dvi stipriausias grupių komandas. Dar keturios dalyvės paaiškės po atkrintamųjų varžybų.

Penktadienio rungtynių rezultatai:

A grupė.

Čekija – Bulgarija 2:1 (1:1). Įvarčiai: Patrik Schick (19 ir 50 min.); Ismail isa (3).
Juodkalnija – Kosovas 1:1 (0:1). Stefan Mugoš (69); Milot Rashica (24).

Lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai).
1. Anglija 2 2 0 0 10-1 6
2. Čekija 2 1 0 1 2-6 3
3. Kosovas 2 0 2 0 2-2 2
4. Bulgarija 3 0 2 1 3-4 2
5. Juodkalnija 3 0 2 1 3-7 2.

B grupė.

Ukraina – Serbija 5:0 (2:0). Viktor Cygankov (26, 27), Jevgenij Konoplianka (46, 75), Roman Jaremčiuk (58).
Lietuva – Liuksemburgas 1:1 (0:1). Arvydas Novikovas (74); Gerson Rodriguez (21). Pašalinti – Saulius Mikoliūnas (Lietuva, 42), Modestas Vorobjovas (Lietuva, 90+4).

Lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai).
1. Ukraina 3 2 1 0 7-1 7
2. Liuksemburgas 3 1 1 1 4-4 4
3. Portugalija 2 0 2 0 1-1 2
4. Lietuva 2 0 1 1 2-3 1
5. Serbija 2 0 1 1 1-6 1.

D grupė.

Danija – Airija 1:1 (0:0). Pierre Hojbjerg (76); Shane Duffy (85).
Gruzija – Gibraltaras 3:0 (1:0). Valerian Gvilia (30), Giorgi Papunašvili (59), Vato Arveladze (76 – iš 11 m).

Lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai).
1. Airija 3 2 1 0 3-1 7
2. Šveicarija 2 1 1 0 5-3 4
3. Gruzija 3 1 0 2 3-3 3
4. Danija 2 0 2 0 4:4 2
5. Gibraltaras 2 0 0 2 0-4 0.

F grupė.

Farerų salos – Ispanija 1:4 (1:3). Klaemint Olsen (30); Sergio Ramos (6), Jesus Navas (19), Teitur Gestsson (34 – į savo vartus), Jose Gaya (71).
Švedija – Malta 3:0 (1:0). Robin Quaison (2), Viktor Claesson (50), Alexander Isak (81).
Norvegija – Rumunija 2:2 (0:0). Tarik Elyounoussi (56), Martin Odegaard (70); Claudiu Keseru (77, 90+2).

Lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai).
1. Ispanija 3 3 0 0 8-2 9
2. Švedija 3 2 1 0 8-4 7
3. Rumunija 3 1 1 1 7-5 4
4. Malta 3 1 0 2 2:6 3
5. Norvegija 2 0 2 1 6-7 2
6. Farerų salos 3 0 0 3 3-10 0.

G grupė.

Austrija – Slovėnija 1:0 (0:0). Guido Burgstaller (74).
Šiaurės Makedonija – Lenkija 0:1 (0:0). Krzysztof Piatek (47). Pašalintas – Visar Musliu (Šiaurės Makedonija, 85).
Latvija – Izraelis 0:3 (0:1). Eran Zahavi (10, 60, 81).

Lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai).
1. Lenkija 3 3 0 0 4-0 9
2. Izraelis 3 2 1 0 8-3 7
3. Šiaurės Makedonija 3 1 1 1 4-3 4
4. Austrija 3 1 0 2 3:5 3
5. Slovėnija 3 0 2 1 2-3 2
6. Latvija 3 0 0 3 1-8 0.