Tai paaiškėjo pirmadienio vakarą Londono „Wembley“ stadione, kur, stebint beveik 86 tūkst. žiūrovų, „Aston Villa“ laimėjo Anglijos „Championship“ lygos atkrintamųjų varžybų finalą.

Lemiamose rungtynėse „Aston Villa“ 2:1 (1:0) nugalėjo „Derby County“ futbolininkus.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Anwaro El-Ghazi (44 min.) ir Johnas McGinnas (59 min.).

81 min. „Derby“ atsilikimą sumažino Martynas Waghornas.

Pergalė Birmingamo komandai leido susigrąžinti bilietą į „Premier“ lygą, kurioje paskutinį sykį „Aston Villa“ žaidė dar 2015-2016 m. sezone.

Per visą Anglijos čempionato istoriją „Aston Villa“ net 7 kartus yra tapusi elitinio šalies diviziono čempione. Tiesa, paskutinį kartą tai nutiko dar 1981-aisiais.

„Championship“ reguliariojo sezono turnyro lentelėje „Aston Villa“ komanda užėmė 5-ąją vietą, o atkrintamųjų varžybų pusfinalyje įveikė „West Bromwich Albion“.

Be Birmingamo komandos, iš „Championship“ diviziono į elitinę Anglijos lygą šiemet pakilo pirmąją vietą turnyro lentelėje užėmęs „Norwich City“ klubas ir antroje finišavusi „Sheffield United“ ekipa.

Iš „Premier“ lygos į žemesnį divizioną iškrito „Cardiff City“, „Fulham“ ir „Huddersfield Town“ komandos.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)