„Arsenal“ ir „Valencia“ pastaruoju metu išgyvena nuosmukį. Anglijos komanda šios šalies čempionate, kuriame liko sužaisti du turus, dabar patyrė tris nesėkmes iš eilės ir užima penktąją vietą. Nuo ketvirtosios pozicijos, kurioje rikiuojasi „Chelsea ir kuri garantuoja vietą UEFA Čempionų lygoje, „kanonierius“ skiria du taškai.

„Valencia“ Ispanijos pirmenybėse suklupo dukart iš eilės ir nukrito į šeštąją vietą. Iki čempionato pabaigoms likus trims turams, Valensijos ekipa nuo Madrido „Getafe“ ir „Sevilla“ komandų, kurios žengia 4-5 pozicijoje, atsilieka 3 taškais.

„Valencia“ antrąjį pagal pajėgumą Europos klubinio futbolo turnyrą yra laimėjusi 2004 metais. Tuomet šios varžybos vadinosi UEFA taure.
Beje, dabartinis „Arsenal“ treneris ispanas Unai Emery 2008-2012 m. buvo Valensijos klubo strategas.

„Arsenal“ su „Valencia“ tarpusavyje žaidė penkis oficialius mačus. Dviejuose stipresnė buvo Ispanijos ekipa, viename – Anglijos, o vienoje dvikovoje užfiksuotos lygiosios. Pastarąjį kartą komandos galynėjosi 2003 metais Čempionų lygoje. Tada 2:1 laimėjo „Valencia“, o kitos rungtynės baigėsi 0:0.

Paskutiniu metu neblizga ir „Chelsea“ bei „Eintracht“ futbolininkai. Londono ekipa iš pastarųjų penkerių rungtynių Anglijos ir UEFA Europos lygoje triumfavo dvejose, tiek pat mačų baigė taikiai ir vieną pralaimėjo. „Eintracht“ sąskaitoje per penkias dvikovas dar kuklesnis kraitis – 1 pergalė, 2 lygiosios ir 2 nesėkmės.

Abu klubai užima ketvirtąją vietą savo šalių pirmenybėse. Ir Vokietijos čempionate ši pozicija garantuoja vietą Čempionų lygoje. Frankfurto komanda, kuriai dar liko Bundeslygoje sužaisti tris mačus, artimiausius persekiotojus lenkia trimis taškais.

„Chelsea“ UEFA Europos lygos taurę iškovojo 2013-aisiais, o „Eintracht“ antrajame pagal pajėgumą žemyno turnyre visus varžovus nugalėjo labai seniai – 1980 metais.

Šie klubai tarpusavyje susitiks pirmą kartą.

Europos lygos pusfinalio rungtynes tiesiogiai rodys vaizdo transliacijų internetu platforma tvplaypremium.lt.

„TVPlay Sports“ kanalas nuo 21.50 val. transliuos „Arsenal“ ir „Valencia“ akistatą, o „TVPay Sports+“ tuo pačiu metu – „Eintracht“ ir „Chelsea“ susirėmimą.