Thomaso Tuchelio auklėtiniai svečiuose net 1:5 buvo sutriuškinti „Lille“ futbolininkų.

Tiesa, PSG prieš juos sutriuškinusius oponentus vis dar turi didelį 17 taškų pranašumą bei gali užsitikrinti titulą iškovodami pergalę kitame ture.

Lilyje pirmasis įvartis krito 7-ąją minutę, kai kamuolį į savus vartus nukreipė Thomasas Meunier. Visgi jau po 4 minučių rezultatą išlygino Juanas Bernatas, kiek vėliau pridaręs savo klubui ir problemų.

Ispanas 36-ąją minutę užsidirbo raudoną kortelę ir buvo išvytas iš aikštės.

Po pertraukos į PSG vartus pasipylė įvarčiai. Antrajame kėlinyje „Lille“ pasižymėjo net keturis kartus ir šventė triuškinančią pergalę.

Paryžiaus klubas šalies čempionate penkis įvarčius per vieną mačą praleido pirmą kartą nuo 2000 metų.

Kitose sekmadienio rungtynėse „Saint Etienne“ 3:0 sutriuškino „Bordeaux“, „Montepellier“ 2:1 palaužė „Toulouse“, o „Rennes“ ir „Nice“ sužaidė 0:0.