Nors rungtynėse su „Strasbourg“ klubu M. Choupo-Motingas 13-ąją minutę pelnė pirmąjį mačo įvartį, 26-ąją minutę varžovai lygino rezultatą, o kamerūnietis netrukus pasižymėjo amžiaus futbolo kuriozu jau vadinama nesėkme.

PSG saugas Christopheris Nkunku smūgiu iš krašto perkėlė „Strasbourg“ vartininką ir kamuolys jau skriejo į vartus, tačiau pribėgęs M. Choupo-Motingas palietė kamuolį, kuris tuomet nuo vartų linijos atsimušė į virpstą.

Negana to, kurioziškai į priekį neišsiveržęs Paryžiaus klubas 38-ąją minutę jau atsilikinėjo, bet rungtynių pabaigoje, 82-ąją minutę, lygiąsias komandai išplėšė Thilo Kehrerio įvartis.

Thomaso Tuchelio auklėtiniai dėl lygiųjų dar neužsitikrino čempionų titulo. Tą PSG galės padaryti kitą savaitę – likus sužaisti 7 turus artimiausi persekiotojai „Lille“ atsilieka 20 taškų.

„Lille” futbolininkai sekmadienį taip pat prarado taškus 1:1 sužaisdami su „Reims“. Kitose rungtynėse „Nice“ 1:0 palaužė „Montpellier“, o „Toulouse“ tokiu pačiu rezultatu pranoko „Nantes“.