Fantastiškai atsitiesusi „Watford“ ekipa dramatiškame pusfinalio mūšyje per pratęsimą 3:2 patiesė „Wolverhampton“ futbolininkus.

„Wolverhampton“ išsiveržė į priekį po 36-ąją minutę pelnyto Matto Doherty įvarčio, o 62-ąją minutę persvarą padvigubino Raulis Jimenezas.

27-erių meksikietis po įvarčio nustebino ypatingu šventimu – ant veido jis užsimovė „Wolverhampton“ spalvomis papuoštą imtynininko kaukę.

Klubo kapitonas realizavo savo paties išprovokuotą 11 metrų baudinį.

Pratęsime gerokai daugiau energijos išsaugoję atrodė „Watford“ futbolininkai, o jų užsivedimas davė vaisių 104-ąją minutę.

Greitoje atakoje varžovų vartininką nuginklavęs G. Deulofeu įsirašė į savo sąskaitą antrąjį įvartį ir padovanojo „širšėms“ pergalę.

Dar niekada istorijoje FA taurės nelaimėjęs „Watford“ klubas į finalą sugrįžo po 35 metų pertraukos.