Unai Emery auklėtiniai „Premier“ lygos rungtynėse svečiuose 0:1 turėjo pripažinti Liverpulio „Everton“ futbolininkų pranašumą.

Vienintelis rungtynių įvartis į Berndo Leno ginamus vartus krito 10-ąją minutę, kai po kampinio pasižymėjo 36-erių veteranas Philas Jagielka.

Po pertraukos „Arsenal“ stiprino puolimą, tačiau aikštėje pasirodę atakuojantys žaidėjai išsigelbėti nepadėjo. „Kanonierių“ pastangos buvo bevaisės.

Pergalės atveju, Londono klubas galėjo pakilti į trečiąją vietą ir aplenkti „Tottenham“, tačiau dabar jis lieka ketvirtas ir turėdamas tiek pat taškų su penktąją poziciją užimančiais „Chelsea“.