Be traumuoto Cristiano Ronaldo rungtyniaujanti „Senoji senjora“ namuose iškovojo sudėtingą pergalę 2:1 bei atsidūrė per žingsnį nuo eilinio čempionų titulo.

„Juventus“ ekipai iki sezono pabaigos liko sužaisti 7 mačus, o jos pranašumas prieš „Napoli“ jau siekia 21 tašką. Tiesa, vicečempionai yra sužaidę rungtynėmis mažiau.

Turino komanda atsilikinėjo po 39-ąją minutę pelnyto Kšištofo Piateko įvarčio, bet sužaidus valandą 11 metrų rezultatą realizavo Paulo Dybala.

Pergalingas įvartis krito 84-ąją minutę, kai vartininką Pepe Reiną nuginklavo devyniolikmetis Moise'as Keanas.

Kitose šeštadienio rungtynėse svarbią pergalę iškovojo „AS Roma“ komanda, kuri svečiuose 1:0 palaužė Genujos „Sampdoria“ klubą.

Claudio Ranieri auklėtiniai pasinaudojo tuo, jog „Torino“ ekipa 0:0 sužaidė su „Parma“. Tai leido sostinės klubui pakilti į šeštąją vietą.