Visgi šeimininkai „Bayern“ futbolininkai po dramatiškos kovos 5:4 (1:2) įveikė antros šalies lygos atstovę „Heidenheim“ ekipą ir išnešė sveiką kailį į pusfinalį.

Bavarai jau 12 minutę išsiveržė į priekį po Leono Goretzkos įvarčio, bet jau po kelių akimirko liko mažumoje, kai už paskutinės vilties pražangą aikštę buvo priverstas apleisti gynėjas Niklas Sule.

Svečiai iškart sukruto ir laimėjo pirmą kėlinį 2:1. Tiesa, iškart po pertraukos „Bayern“ atsakė net trimis tiksliais savo smūgiais – pasižymėjo Thomas Mulleris, Robertas Lewandowskis ir Serge'as Gnabry.

Nors „Heidenheim“ nepasidavė ir per kelias minutes išlygino rezultatą (4:4), paskutinis žodis priklausė R. Lewandowski, 84 min. realizavusiam 11 metrų baudinį – 5:4.

„DFB Pokal“ pusfinalyje „Bayern“ susitiks su Gelzenkircheno „Schalke 04“ ir Brėmeno „Werder“ poros nugalėtojais.