Scotto McTominay tolimas įvartis išvedė „raudonuosius velnius“ į priekį 13-ą rungtynių minutę, tačiau aikštės šeimininkai rezultatą išlygino praėjus vos 12 minučių.

„Wolves“ komandai įvartį pelnė Diogo Jota po Raulio Jimenezo perdavimo.

Svečių kapitonas Ashley Young 57-ą min. už antrą geltonąją kortelę buvo pašalintas iš aikštės. Abi jas veteranas užsidirbo per 5 minutes stabdydamas D. Jotą.

Įdomu, kad Mike'as Deanas tapo pirmuoju teisėju „Premier“ lygos istorijoje, parodžiusiu 100 raudonųjų kortelių.

„Manchester United“ išlieka 5 vietoje su 61 tašku, tiek pat turi 4 vietoje esantis „Tottenham Hotspur“ klubas, sužaidęs vienomis rungtynėmis mažiau.

Kitose rungtynėse antradienį „Watford“ savo aikštėje 4:1 sutriuškino „Fulham“ ekipą.