Tai buvo atidėtos 31 turo rungtynės. Mačo pradžioje 5 min. į priekį „Man City“ išvedė Bernardo Silva, 27 min. rezultatą padvigubino Sergio Aguero.

7-ą pergalę iš eilės iškovojusios „Man City“ ekipos sąskaitoje – 77 taškai, „miestiečiai“ tašku aplenkė „Liverpool“ (76), ji 32 turo rungtynes žais sekmadienį prieš Londono „Tottenham“.

Priešpaskutinę vietą užimančio „Fulham“ klubo sąskaitoje – 17 taškų.

Dėl vietos pirmame ketverte kovojanti „Manchester United“ namuose 2:1 (1:0) palaužė „Watford“ ekipą. Pirmame kėlinyje ekipą į priekį išvedė Marcusas Rashfordas, įpusėjus antram kėliniui (72 min.) rezultatą padvigubino Anthony Martialis.

Mačo pabaigoje rezultatą sušvelnino Abdoulaye Doucoure.

Po pergalės „raudonieji velniai“ pakilo į ketvirtą vietą ir taškais susilygino su „Tottenham Hotspur“ ekipa (po 61 tašką).

„Watford“ su 43 taškais lieka 10 vietoje.

"Manchester United"

Šeštadienio „Premier“ lygos rungtynės:

„Fulham“ 0 – 2 „Manchester City“

5 min. [0:1] Bernardo Silva

27 min. [0:2] Sergio Aguero

„Brighton“ 0 – 1 „Southampton“

53 min. [0:1] Pierre Hojbjerg

„Burnley“ 2 – 0 „Wolves“

2 min. [1:0] Conor Coady
77 min. [2:0] Dwight McNeil

„Crystal Palace“ 2 – 0 „Huddersfield“

76 min. [1:0] Luka Milivojevic
88 min. [2:0] Patrick Van Aanholt

„Leicester“ 2 – 0 „Bournemouth“

11 min. [1:0] Wes Morgan
82 min. [2:0] Jamie Vardy

„Manchester United“ 2 – 1 „Watford“

28 min. [1:0] Marcus Rashford
72 min. [2:0] Anthony Martial
90 min. [2:1] Abdoulaye Doucoure

„West Ham United“ 0 – 2 „Everton“

5 min. [0:1] Kurt Zouma
33 min. [0:2] Bernard

„Premier“ lygos rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):