Po įvartį svečiams pelnė Tomislavas Kišas (21 min. – iš 11 m), Rolandas Baravykas (60 ir Liviu Antalis (65).

„Žalgiris“ (10 tšk.) tapo pirmenybių lyderiu, o „Atlantas“ (3 tšk.) lieka penktas.

Kitose rungtynėse „Kauno Žalgiris“ savo aikštėje 2:0 (1:0) įveikė A lygos debiutantę „Panevėžio“ ekipą.

Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje „Panevėžys“ liko be dvi geltonas korteles gavusio Aleksandro Erkino, o jau per pridėtą laiką „Kauno Žalgiris“ išsiveržė į priekį.

Į vartus bandė smūgiuoti Danielis Romanovskis, jo smūgis buvo blokuotas, tačiau kamuolys šalia baudos aikštelės atšoko po keitimo aikštėje pasirodžiusiam Deividui Šešplaukiui, kuris tolimu smūgiu nuginklavo oponentų vartininką.

Antrojo kėlinio viduryje po sumaišties varžovų baudos aikštelėje galvą sėkmingai kyštelėjo komandos kapitonas Linas Pilibaitis ir rezultatas tapo 2:0.

„Kauno Žalgiris“ (6 tšk.) A lygoje rikiuojasi ketvirtas, o „Panevėžys“ su 1 tašku yra septintas.