L. Messi pelnė tris fantastiško grožio įvarčius, o jo vedama lygos lyderė „Barcelona“ svečiuose 4:1 nugalėjo Sevilijos „Real Betis“ komandą bei atotrūkį nuo antrąją vietą užimančio Madrido „Atletico“ klubo padidino iki 10 taškų.

Argentinos futbolo superžvaigždė „atsidarė“ tolimu baudos smūgiu 18-ąją minutę, o pirmojo kėlinio pabaigoje padvigubino persvarą po itin gražaus Luiso Suarezo perdavimo kulnu.

63-ąją minutę pasižymėjo pats L. Suarezas, surengęs solo reidą per pusę aikštės, o 82-ąją minutę skirtumą sušvelnino Lorenas Moronas. 85-ąją minutę L. Messi „hattricką“ vainikavo dar vienu neeilinio grožio įvarčiu, po kurio atsistoję plojo ir varžovų sirgaliai.

Kitose „La Liga“ rungtynėse sekmadienį „Villarreal“ 3:1 įveikė „Rayo Vallecano“, „Valencia“ sužaidė 0:0 su „Getafe“, „Sevilla“ 1:0 palaužė „Espanyol“, o „Real Valladolid“ 2:1 nugalėjo „Eibar“.

Pirmąjį įvartį sužaidus 45 minutes pelnė Kylianas Mbappe, bet antrojo kėlinio pradžioje rezultatą išlygino Velere Germainas. Visgi po 9 minučių priekyje vėl buvo PSG – pasižymėjo Angelis Di Maria.

„Marseille“ padėtį principiniame mūšyje gerokai sukomplikavo vartininkas Steve'as Mandanda, kuris 62-ąją minutę sužaidęs ranka už baudos aikštelės ribų prieš save išvydo raudoną kortelę.

Negana to, tolimą baudos smūgį netrukus neeilinio grožio įvarčiu pavertęs A. Di Maria įtvirtino eilinę PSG pergalę.

Kitose „Ligue 1“ rungtynėse sekmadienį „Lyon“ 3:2 nukovė „Montepellier“, „Reims“ 1:0 patiesė „Nantes“, o „Bordeaux“ ir „Rennes“ sužaidė lygiosiomis 1:1.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (9)