„Barcelona“ atsilikinėjo po 24-ąją minutę praleisto įvarčio, tačiau sugebėjo rungtynes prieš „Rayo Vallecano“ laimėti 3:1.

38-ąją minutę rezultatą smūgiu galva lygino Gerardas Pique, o antrajame kėlinyje darbą pabaigė pergalę išplėšę Lionelio Messi ir Luiso Suarezo įvarčiai.

Kitose rungtynėse Madrido „Atletico“ 1:0 palaužė „Leganes“. Vienintelį įvartį 50 minutę pelnė Saulis, pasitaisęs po nerealizuoto 11 metrų baudinio.

Įdomu, jog mušti baudinio Saulis stojo aikštėje praleidęs vos 3 minutes. Pirmajame kėlinyje nežaidęs saugas per pertrauką pakeitė Andresą Solano.

„Alaves“ šeštadienį 1:1 sužaidė su „Eibar“, o „Getafe“ 2:1 nugalėjo „Huesca“ klubą.

Tuo metu Italijoje buvo žaidžiami du 27-ojo turo susitikimai. Gerą formą šį sezoną demonstruojanti „AC Milan“ komanda išvykoje 2:1 palaužė autsaiderius „Chievo“.

Pirmame kėlinyje įvarčiais apsikeitė Lucasas Biglia ir Perparimas Hatemaj, o 57-ąją minutę pergalę svečiams padovanojo tikslus Kšištofo Piateko smūgis.

Gennaro Gattuso auklėtiniai pasiekė jau penktąją pergalę iš eilės.

Įspūdingai rungtyniaujantis K. Piatekas pasivijo rezultatyviausius „Serie A“ futbolininkus Cristiano Ronaldo ir Fabio Quagliarellą. Visi jie šį sezoną yra pelnę po 19 įvarčių.

Sausį iš „Genoa“ atvykęs 23-ejų lenkas per 9 mačus „AC Milan“ gretose jau spėjo įmušti 8 įvarčius.

Kitose šeštadienio rungtynėse „Parma“ tą pačią „Genoa“ ekipą namuose nugalėjo 1:0.