Ispanijoje „Barcelonos“ skriaudžiami „Real“ futbolininkai antradienį patyrė dar vieną fiasko. „Los Blancos“ atsakomojoje dvikovoje namie 1:4 nusileido Amsterdamo „Ajax“, bendru rezultatu pralaimėjo 3:5 ir baigė savo pasirodymą turnyre.

Priminsime, kad prieš tai Karališkasis ispanų klubas UEFA Čempionų lygoje triumfavo trejus metus iš eilės, tačiau jų bėdos prasidėjo Cristiano Ronaldo persikėlus į Turino „Juventus“.

Praėjus 1011 dienų „Real“ buvo nustumtas nuo UEFA Čempionų lygos sosto – aštuntfinalyje gautas nokautas užtrenkė „baltiesiems“ duris į ketvirtfinalį.

Madrido klubas pirmą kartą savo aikštėje patyrė pralaimėjimą tokiu skirtumu (1:4) Europos taurių varžybose ir pirmą kartą nuo 2010 metų nepateks į stipriausiųjų aštuonetą.

Svajones apie ketvirtą iš eilės trofėjų į šipulius antradienį sudaužė įvarčius pelnę „Ajax“ žaidėjai Hakimas Ziyechas (8), Davidas Neresas (18), Dušanas Tadičius (62) ir Lasse Schoene (72).

Vienintelį paguodos įvartį aikštės šeimininkams pelnė Marco Asensio (70). „Real“ gynėjas Nacho per pridėtą rungtynių laiką dar išvydo prieš save raudonąją kortelę.

Turint galvoje dar ir nesėkmes Ispanijos lygoje bei iškritimą iš taurės varžybų „Real“ stratego Santiago Solari kėdė turėtų labai braškėti. Fiasko aptemdė skausmingos Lucaso Vazquezo (29) ir Viniciuso (35) traumos.

Jauna ir įžūlumo nestokojanti „Ajax“ komanda pirmą kartą nuo 2003 metų pateko į Čempionų lygos ketvirtfinalį.

Madrido „Real“ 1 – 4 Amsterdamo „Ajax“ (bendras rezultatas 3:5)

7' [0 – 1] Hakimas Ziyechas
18' [0 – 2] Davidas Neresas
62' [0 – 3] Dušanas Tadičius
70' [1 – 3] Marco Asensio
72' [1 – 4] LAsse Schoene

Viena Vokietijos čempionato lyderių Dortmundo „Borussia“ namie 0:1 pralaimėjo„Tottenham Hotspur“ futbolininkams. Bendru rezultatu 4:0 į kitą etapą prasibrovė Anglijos klubas.

Pirmąjį tarpusavio mačą Anglijoje 3:0 laimėjo „Hotspur“ komanda.

Dortmundo „Borussia“ 0 – 1 „Tottenham Hotspur“ (bendras rezultatas 0:4)

49' [0 – 1] Harry Kane'as

Trečiadienį vyks dar dvejos UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio atsakomosios rungtynės.

Anglijoje 2:0 laimėjusi Paryžiaus „Saint-Germain“ komanda namie išbandys jėgas su „Manchester United“, o „Porto“ savo aikštėje susigrums su „Roma“ ekipa. Pastaroji į dvikovą stos turėdama pranašumą – 2:1.

Kitos į Čempionų lygos aštuntfinalį prasibrovusios komandos žais kovo 12-13 dienomis.