PSG atsilikinėjo po 56-ąją minutę praleisto įvarčio, tačiau 59-ąją ir 87-ąją minutėmis K. Mbappe įmušti įvarčiai leido šalies čempionams 2:1 nugalėti „Caen“.

Įvarčių mušti nesustojantis dvidešimtmetis „Ligue 1“ čempionate pagal rezultatyvumą pirmauja su 24 tiksliais smūgiais.

PSG supertalentas šį sezoną Prancūzijos pirmenybėse vidutiniškai pelno po vieną įvartį kas 70 savo žaidimo minučių.

Thomaso Tuchelio auklėtiniai po 26 turų savo sąskaitoje turi 71 tašką. Antroje vietoje žengianti „Lille“ ekipa turi vos 51.

Kitose šeštadienio rungtynėse „Monaco“ 2:2 sužaidė su „Angers“, o „Reims“ tokiu pačiu rezultatu išsiskyrė su „Amiens“.

Tuo metu Vokietijoje įsivyravo dvivaldystė: įsibėgėjusi „Bayern“ ekipa svečiuose 5:1 sutalžė Monchengladbacho „Borussia“ klubą.

Niko Kovačo auklėtiniai su 54 taškais galiausiai pavijo ilgai pirmavusią Dortmundo „Borussia“ komandą, kuri vis dar išsilaiko aukščiau dėl kiek geresnio įvarčių santykio.

Triuškinančią pergalę bavarams šeštadienį nukalė Serge'o Gnabry, Javi Martinezo, Thomaso Mullerio ir Roberto Lewandowski įvarčiai. Lenkas pasižymėjo dukart.

Monchengladbacho ekipa po pralaimėjimo nukrito į ketvirtąją turnyrinės lentelės vietą. Jos nesėkme pasinaudojo „Leipzig“ futbolininkai, 1:0 įveikę „Nurnberg“.

Kitose šeštadienio rungtynėse „Dusseldorf“ 4:0 pažemino Gelzenkircheno „Schalke“, Berlyno „Hertha“ 2:1 palaužė „Mainz“, Frankfurto „Eintracht“ 3:2 įveikė „Hoffenheim“, o Leverkuzeno „Bayer“ 2:0 triumfavo prieš „Freiburg“.