„Wembley“ stadione vykusiame mūšyje „Tottenham“ 1:1 sužaidė su pergalę paleidusiu „Arsenal“ klubu.

Pirmasis 16-ąją minutę pasižymėjo Aaronas Ramsey, o tik 74-ąją minutę rezultatą išlygino 11 m. baudinį realizavęs Harry Kane'as.

Jau per pridėtą laiką buvo paskirtas dar vienas 11 m. baudinys. Šįkart – į „Tottenham“ vartus: po Davinsono Sanchezo pražangos baudos aikštelėje krito Pierre'as-Emerickas Aubameyangas.

Vis dėlto pats baudinį realizuoti stojęs svečių atakų lyderis puikiu šansu išplėšti pergalę nepasinaudojo.

„Arsenal“ puolėjo smūgį atrėmė vartininkas Hugo Llorisas, viltis kovoti dėl čempionų titulo prarandančiai „Tottenham“ ekipai išsaugojęs bent tašką.

Penktąją pridėto laiko minutę už šiurkščią pražangą raudona kortelė buvo parodyta „Arsenal“ saugui Lucasui Torreirai.

„Tottenham“ futbolininkai su 61 tašku turnyrinėje lentelėje žengia treti, o 57 taškus turintys „Arsenal“ – ketvirti.